Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 1 530,00 Kč - 23 035,00 Kč

Interní paměť

Interní paměť

Vizuální stav

Vizuální stav

Stav baterie

Stav baterie

Záruka

Záruka

Zadní fotoaparát (mpx)

Zadní fotoaparát (mpx)

Operační systém

Operační systém

Bezkontaktní platby (NFC)

Bezkontaktní platby (NFC)

Přední fotoaparát (mpx)

Přední fotoaparát (mpx)

Duální SIM

Duální SIM

Bezdrátové nabíjení

Bezdrátové nabíjení

Aktivní filtry

Pokaż produkty

Apple

Filtruj

Apple iPhone - Repasované smartphony

Nabízíme repasované telefony Apple. Nabídka zahrnuje starší, dnes již klasické modely i ty nejnovější. Produkty jsou k dispozici v široké škále barev a specifikací. Díky tomu si můžete vybrat konkrétní zařízení, které bude vyhovovat vašim potřebám, rozpočtovým předpokladům i vlastnímu smyslu pro estetiku. Každý smartphone je podrobně popsán, takže po kliknutí na jeho specifikace se dozvíte, co získáte, když se rozhodnete jej koupit.

iPhone po leasingu - proč si koupit repasovaný smartphone?

Námi prodávanéiPhony po skončení leasingu jsou následující:

  • vztahuje se na ně záruka - trvá 24 měsíců, což je stejná doba, jakou nabízí většina výrobců nových zařízení;
  • jsou k dispozici za výhodné ceny - repasované iPhony s vynikajícími technickými a vizuálními parametry stojí až o několik desítek procent méně než ty přímo od výrobce, což vám umožní uzavřít výhodnou smlouvu a získat dokonalé zařízení pro učení, práci a komunikaci;
  • prodáváme v sadách - iPhone po pronájmu zasíláme v elegantní a ekologické krabičce, ve které kromě telefonu najdete také kvalitní nový USB kabel, jehlu na vyjmutí přihrádky na SIM kartu, doklad o koupi a záruční list. Přístroj tak můžete zakoupit nejen pro sebe, ale také jako dárek.

Pod každou nabídkou najdete také záložku "příslušenství", kde představujeme produkty odpovídající konkrétnímu modelu telefonu, jako jsou sluchátka nebo síťové nabíječky. Použité telefony Apple iPhone se používají intuitivně a jejich kvalita je prověřena. Jsme přesvědčeni, že vám budou sloužit mnoho let po zakoupení.

Jsou tyto telefony technicky v pořádku?

Naše repasované telefony Apple jsou plně funkční. Jsme si tím jisti, protože použité iPhony testujeme na kvalitu, technické parametry a funkčnost ve 40stupňových testech. Důkladně posuzujeme také jejich vizuální stav.

Prodáváme zařízení třídy A+, která jsou plně funkční, ale mohou mít drobné estetické vady, například škrábance. Nabízíme také telefony Apple s hodnocením X, které vypadají příkladně a lze je darovat.

Najdete u nás repasované telefony Apple, které jsou za rozumnou cenu a odpovídají potřebám dnešních uživatelů chytrých telefonů. Nákupem ušetříte peníze a prospějete planetě - znovu použijete svůj smartphone, aniž byste museli pořizovat nový přístroj.

Pokud jste fanoušky značky Apple, Luxtrade nabízí také notebooky Macbook Pro a Macbook Air.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených