Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 4 602,00 Kč - 4 603,00 Kč

Interní paměť

Interní paměť

Vizuální stav

Vizuální stav

Stav baterie

Stav baterie

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iPhone 7 Plus

Filtruj

5,5palcový displej s rozlišením Full HD (1920 x 1080) a hustotou 401 pixelů na palec zaručuje jasný a čitelný obraz za všech podmínek. Jas (minimální i maximální) i pozorovací úhly jsou bezvadné a umožňují pohodlnou konzumaci multimédií nebo surfování po internetu. Tomu nahrává i efektivní procesor A10 Fusion, který s podporou 3 GB RAM funguje bezchybně a chová se přesně tak, jak od jablečných zařízení očekáváme.

Repasovaný telefon iPhone 7 Plus bez zaváhání zvládá aplikace a úkoly, kterým bude čelit v roce 2021. Velkou výhodou iPhonů ve verzi plus je znatelně větší baterie, která Vám poskytne komfort celodenní práce mimo zásuvku. 2900 mAh článek zajistí, že Vám energie nedojde, když ji budete nejvíce potřebovat.

Proč zvolit repasovaný iPhone 7 Plus?

Vystavovaný iPhone 7 Plus přesvědčí i velmi vysokou kvalitou zpracování - hliníková zadní strana a rám v kombinaci s přední částí charakteristickou pro iPhony i přes odstup času působí elegantně a prémiově. Usazení prvků je dokonalé a nic nepraská, bez ohledu na to, jak telefon držíme. Zařízení bylo zbaveno portu micro-Jack, který umožňoval odolnost proti ponoření do vody, potvrzenou certifikátem IP67 (do 1 metru po dobu až 30 minut).

iPhone 7 Plus - vlastnosti zařízení

Za pozornost stojí i fotoaparáty - hlavní objektiv fotí s rozlišením 12 MPx a díky optické stabilizaci a světelnosti f/1,8 si dobře poradí i v horších podmínkách. Doplňuje jej teleobjektiv se stejným rozlišením, světelností f/2.8, který umožňuje dvojnásobný bezztrátový optický zoom a také získání bokeh efektů díky spolupráci obou fotoaparátů. iPhone 7 Plus je také vybaven superrychlou čtečkou otisků prstů Touch ID, která umožňuje odemykání zařízení už při vytahování z kapsy - poprvé v této sérii jde o virtuální tlačítko bez charakteristického cvakání (simulováno vibračním motorem).

V obchodě najdete i další Apple zařízení, jako je poleasingový Macbook Pro nebo repasovaný iPhone 12. Díky tomu vytvoříte celý systém, ve kterém bude notebook či telefon mezi sebou efektivně komunikovat a usnadňovat práci nebo kontakt s blízkými.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených