Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 13 306,00 Kč - 17 915,00 Kč

Interní paměť

Interní paměť

Vizuální stav

Vizuální stav

Stav baterie

Stav baterie

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iPhone 13 Pro

Filtruj

iPhone 13 Pro repasovaný - spolehlivá kvalita za skvělou cenu

Nabízíme výstavní iPhone 13 Pro. Tento smartphone je v současné době jedním z vlajkových zařízení společnosti Apple. Je ceněn pro své vynikající technické parametry, moderní a estetický design a také jednoduché a intuitivní ovládání.

Nákupem zařízení u Luxtrade získáte přístup k nejlepšímu komunikačnímu řešení na trhu za rozumnou cenu. Můžete si také vybrat parametry smartphonu, o který máte zájem, tedy především jeho vnitřní paměť a barvu. Repasovaný iPhone 13 Pro si tak přizpůsobíte svým potřebám po stránce ergonomie i estetiky.

Čím vyniká iPhone 13 Pro?

Při nákupu smartphonu se zaměřte na kvalitu, kterou iPhone 13 Pro poskytuje. Luxtrade prodává telefony, které jsou vybaveny:

  • displejem s podporou ProMotion – poskytují zcela nový zážitek z procházení, posouvání a vytváření na Vašem smartphonu;
  • odolnou baterií - díky ní budete moci intenzivně používat telefon několik hodin bez obav z náhlého nedostatku energie;
  • vynikající zadní a přední fotoaparát - kdykoli můžete pořizovat vysoce kvalitní profesionální fotografie;
  • systém ochrany soukromí – díky němu jsou Vaše údaje v bezpečí.

Poleasingový iPhone 13 Pro je zabalen v elegantní a ekologické krabičce, ve které kromě originálního zařízení najdete nový USB kabel, jehlu na vyjmutí SIM přihrádky a také doklad o koupi a záruční list. Na zařízení se obvykle vztahuje záruka 24 měsíců.

Je výstavní iPhone 13 Pro technicky v pořádku?

Každý iPhone 13 Pro v Luxtrade prochází až 40stupňovými testy v oblasti techniky ovládání, výkonu a funkčnosti. Díky nim máme jistotu, že chytré telefony splní svou funkci, a pomohou  Vám při komunikaci, práci nebo každodenní zábavě.

Prodáváme zařízení ve třídách A+ a X. V obou případech je použitý iPhone 13 Pro stejně funkční, ale telefon třídy A+ může jevit mírné známky používání a zařízení třídy X bude v perfektním technickém stavu.

V našem sortimentu najdete i další zařízení od Applu, jako jsou tablety iPad nebo notebooky Macbook Air. Díky tomu si můžete vytvořit svůj vlastní systém, ve kterém budou zařízení Apple mezi sebou komunikovat. Tímto způsobem získáte ještě větší potěšení z jejich používání.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených