Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 1 786,00 Kč - 1 787,00 Kč

Interní paměť

Interní paměť

Vizuální stav

Vizuální stav

Stav baterie

Stav baterie

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iPhone 6 Plus

Filtruj

Repasovaný smartphone iPhone 6 Plus

Repasovaný iPhone 6 Plus je zařízení, které kombinuje příznivou cenu s dobrými výkonnostními parametry. Účinná baterie, spolehlivý systém a záruka 24 měsíců z něj dělají volbu uživatelů všech věkových kategorií: od teenagerů, přes dospělé, až po seniory.

iPhone 6 Plus - charakteristika zařízení

iPhone 6 Plus se vyznačuje:

  • prostornou a spolehlivou baterií (1810 mAh);
  • spolehlivým systémem iOS – je intuitivní a dokonale se integruje s ostatními zařízeními Apple;
  • kvalitním fotoaparátem - zařízení umožňuje fotografovat a nahrávat videa za všech podmínek;
  • promyšlenými rozměry - úhlopříčka displeje 5,5" dělá z iPhone zařízení pro sledování filmů a seriálů, hraní her a mnoho dalších funkcí.

V našem sortimentu naleznete vystavovaná a poleasingová zařízení iPhone 6 Plus. Vyznačují se výbornými technickými parametry. Každý ze smartphonů je kontrolován ve vícestupňových testech. Díky tomu si můžete být jisti, že produkt splní Vaše očekávání z hlediska kvality, výkonu a spolehlivosti.

Proč se vyplatí pořídit si repasovaný iPhone 6 Plus u nás?

Na repasovaný iPhone 6 Plus se vztahuje záruka 24 měsíců, která Vám zajistí bezpečí v případě poruchy. Zařízení je navíc kontrolováno ve 40stupňových testech z hlediska kvality, funkčnosti a technických parametrů. Díky tomu si můžete být jisti, že je plně funkční.

Nákupní sada obsahuje:

  • repasovaný použitý iPhone 6 Plus;
  • nový kabel USB;
  • jehla pro vyjmutí zásobníku SIM;
  • záruční list a doklad o koupi.

Celek je zabalen v ekologické krabičce, která usnadní skladování příslušenství souvisejícího s chytrým telefonem nebo balení zařízení jako dárek.

V nabídce je poleasingový iPhone 6 Plus v různých technických parametrech a třídách. Nabízíme třídu A+, ve které jsou přístroje technicky plně funkční, ale nesou drobné známky používání. Prodáváme také smartphony Apple řady X, které jsou ve výborném technickém i vizuálním stavu, proto mimo jiné se skvěle hodí jako dárek.

Hledáte kvalitní telefon za rozumnou cenu? Podívejte se na nabídku. Najdete u nás nejen poleasingové a repasované smartphony, ale také široký výběr příslušenství k nim. Poskytujeme bezplatné doručení produktů a 14 dní na jejich případné vrácení.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených