Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 10 234,00 Kč - 13 307,00 Kč

Vnitřní úložiště

Vnitřní úložiště

Vizuální stav

Vizuální stav

Stav baterie

Stav baterie

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iPhone 12 Pro Max

Filtruj

iPhone 12 Pro Max je ceněný především pro svou velkou a pohodlnou obrazovku – to jej odlišuje od modelu iPhone 12 Pro. Displej je moderní OLED, který poskytuje vynikající dotykové ovládání a živé a jasné barvy. Díky vysokému rozlišení a hustotě pixelů je používání ještě pohodlnější. Samotná obrazovka je pokryta vrstvou Ceramic Shield, která má za úkol chránit před rozbitím.

Repasovaný smartphone iPhone 12 Pro Max

Smartphon je udržován v klasickém designu, kterým jsou telefony značky Apple známé – má zaoblené hrany, velký notch a široké rámečky kolem obrazovky, díky čemuž působí důstojně a exkluzivně. iPhone 12 Pro Max vyniká také podporou všech 5G technologií a super rychlým procesorem A14. Milovníky moderních technologií navíc potěší podpora magnetických nabíječek. Tento model je standardně dodáván s Wifi 6, Bluetooth verze 5 a rychlým LTE. Na plochy můžeme umístit widgety s ikonami, což umožňuje trochu personalizovat zařízení a upravit jeho vzhled podle sebe.

Proč se vyplatí vybrat si pleasingový iPhone 12 Pro Max?

iPhone 12 Pro MAX je proslulý vynikajícími fotografiemi a videem – to je možné díky třem fotoaparátům s maticí 12 MP. Novinkou je stabilizace matice v hlavní obrazovce a samotný objektiv je světelnější, což se promítá do lepších fotografií. Je to bezpochyby velmi silný nástroj pro mobilní fotografie. Fotografie potěší krásnými barvami a jasnými detaily. Výborná je i kvalita videozáznamů. Dalším pozoruhodným parametrem tohoto smartphonu je baterie – ta rozhodně překonává předchozí modely. Ani při intenzivním používání se nevybije za jeden den.

V obchodě najdete i další Apple zařízení, jako je poleasingový Macbook Pro nebo repasovaný iPhone 7 plus. Díky tomu vytvoříte celý systém, ve kterém bude notebook nebo telefon mezi sebou efektivně komunikovat a usnadňovat práci nebo kontakt s blízkými.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených