Samsung

Filtruj

Repasované telefony Samsung

Nabízíme repasované telefony Samsung. Jedná se většinou o přístroje po aukci nebo po pronájmu, takže byly používány relativně krátkou dobu a byly používány jen mírně. Abychom vám zajistili přístup k produktům nejvyšší kvality, podrobujeme každý smartphone 40stupňovým testům kvality a funkčnosti. Posuzujeme nejen technický stav, ale také vizuální stav, proto jsou výrobky k dispozici ve dvou stupních: A+ a X.

Třída A+ znamená, že telefon může nést drobné známky používání, například škrábance. Je stále plně funkční a funkční, ale jeho vzhled není příkladný. Zařízení třídy X naopak vypadají jako nová a lze je s úspěchem věnovat například někomu blízkému jako dárek.

Telefony Samsung na pozáruční leasing - proč se tato investice vyplatí?

Telefony Samsung na post-lease obvykle přicházejí na trh 1-2 roky po svém uvedení. To znamená, že mají vynikající technické parametry, odpovídající aktuálním potřebám uživatelů. Od těch z obchodu se liší pouze cenou. Díky tomu si u nás koupíte zařízení s dobrým fotoaparátem, skvělým displejem a procesorem a také perfektně fungující obrazovkou. Uděláte to o desítky procent levněji než před několika měsíci.

Napoprodejní telefony Samsung se vztahuje záruka, takže nehrozí, že by přestaly fungovat pár týdnů nebo měsíců po koupi. Pokud by se to však stalo, zajistíme rychlé a efektivní vyřešení problému. Navíc máte 14 dní na vrácení zařízení. Nelíbí se vám jejich rozhraní nebo design? Výrobek můžete vrátit bez udání důvodu.

Co získáte, když si koupíte použitý telefon Samsung?

Použité telefony Samsung prodáváme v sadách, které obsahují:

  • původní zařízení,
  • ekologický a elegantní obal,
  • nový USB kabel - jedná se o originální náhradu, která je přizpůsobena konkrétnímu modelu vašeho smartphonu,
  • jehlu pro vyjmutí přihrádky na SIM kartu,
  • doklad o koupi a záruční list.

Zásilka je řádně chráněna, aby se k vám telefon dostal v pořádku. V našem obchodě můžete zakoupit také další příslušenství pro smartphony Samsung, proto se vyplatí si před objednáním prohlédnout produkty, o které máte zájem. Pak obdržíte vše potřebné v jedné zásilce.

Pokud máte zájem o zařízení s operačním systémem Android - podívejte se také na smartphony Xiaomi v nabídce Luxtrade.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených