Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 5 370,00 Kč - 6 907,00 Kč

Interní paměť

Interní paměť

Vizuální stav

Vizuální stav

Stav baterie

Stav baterie

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iPhone 12 Mini

Filtruj

iPhone 12 Mini, jak už název napovídá, je opravdu kompaktní smartphone a jeho rozměry jsou pouze 131,5 x 7,4 x 64,2 mm. Hmotnost je pouze 133 g. Má zcela ploché hliníkové boky, díky kterým bezpečně padne do ruky a lze jej rozložit na stůl. Je vybaven dvěma reproduktory – jedním pro hovory a druhým pro multimédia – které poskytují čistý a ostrý zvuk. Vypínací tlačítko je na pravé straně zařízení a tlačítko hlasitosti je na levé straně.

Specifikace poleasingového smartphonu iPhone 12 Mini

Zadní strana smartphonu je pokryta vrstvou Gorilla Glass s jasně vyznačeným logem Apple a ostrůvkem s LED bleskem a dvěma čočkami. Na předním panelu zařízení se nachází OLED Super Retina XDR obrazovka s rozlišením 1080 x 2340 pixelů a úhlopříčkou 5,4 palce. S barvami neuděláte chybu – jsou velmi jasné i na slunci. Plochá obrazovka je pokryta oleofobním povlakem, díky kterému se na zařízení nezanechávají otisky prstů. Smartphone je vybaven šestijádrovým procesorem A14 Bionic a 4 GB RAM. Podporuje 5G, Bluetooth 5.0, dvoupásmovou Wi-Fi a NFC, takže můžete platit bezkontaktně. Novinkou této verze IOS 14.1 je možnost velkého zásahu do vzhledu rozhraní, zejména pokud jde o instalaci widgetů. V tomto ohledu tento systém připomíná běžný Android.

Proč si vybrat repasovaný iPhone 12 Mini?

iPhone 12 Mini nemá problémy s navigací – snadno vypočítá trasu a rychle se připojí k satelitu. Na dobré úrovni je také kvalita hovorů, stejně jako fotografií a videí. Aplikace nabízí zpomalené záběry, portréty a panoramata. Dokonale reprodukuje barvy a detaily. Noční fotky a selfie vypadají také skvěle. Na druhou stranu lze video natáčet ve 4K – problémy se sběrem zvuku a udržením zaostření nejsou. iPhone 12 Mini je skvělé zařízení pro milovníky jasných a kompaktních drobnůstek. Osloví aktivní lidi a milovníky mobilního fotografování. V naší prodejně jej najdete ve výborném vizuálním a technickém stavu - což zaručuje, že úspěšně prošel 22krokovým testem vhodnosti pro výstavní a použitou techniku.

A pokud uvažujete o dalších zařízeních Apple – podívejte se také na chytré hodinky Apple Watch.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených