Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 7 674,00 Kč - 9 723,00 Kč

Vnitřní úložiště

Vnitřní úložiště

Vizuální stav

Vizuální stav

Stav baterie

Stav baterie

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iPhone 11 Pro Max

Filtruj

Apple iPhone 11 Pro Max je model určený pro nejnáročnější milovníky elektroniky. Je jako Mercedes třídy S mezi chytrými telefony – ztělesnění prestiže, luxusu a nejvyšší kvality. Pokud jde o přední část tohoto modelu, svým designem odkazuje na ikonický iPhone XS, ale zadní strana je jedinečná – oko upoutá především asymetrické uspořádání fotoaparátů.

Technické výhody iPhone 11 Pro Max

Displej verze 11 Pro Max je jednou z jeho největších předností – 6,5palcová obrazovka v OLED verzi se nazývá Super Retina XDR. Poskytuje vynikající kvalitu obrazu a dokonale syté barvy. K odemknutí smartphonu slouží možnost FaceID, která u tohoto modelu funguje perfektně. Je vybaven standardním systémem iOS 13, který však překvapí jednou funkcí – v galerii lze nalézt rozsáhlou možnost úpravy fotografií a videí.Je tak bohatý, že z obyčejného smartphonu udělá výkonný nástroj, ideální pro lidi, kteří potřebují dobrý fotoaparát a upravují video materiály. Kromě toho je k dispozici na iPhone zdarma iMovie. Komfort používání zvyšuje tmavý režim – nejen proto, že rozhraní vypadá atraktivněji, ale také zpříjemňuje používání telefonu v noci. I použitý Apple iPhone 11 Pro Max udává trendy a ukazuje směr vývoje smartphonů. Nabízí ještě dokonalejší řešení, která usnadňují každodenní život.

Prohlédněte si iPhone 11 Pro Max na Luxtrade – repasovaný a poleasingový

Hledáte moderní prémiový smartphone, který Vás nezklame? Zde najdete nejnovější modely telefonů za skvělé ceny – včetně popisovaného Apple iPhone 11 Pro Max. Každý exemplář iPhone 11 Pro Max, který nabízíme (i po leasingu i repasovaný!), zaručuje nejvyšší kvalitu a efektivitu. Smartphony prošly pečlivými testy sestávajícími ze 44 prvků, díky kterým si můžete být jisti, že každé zakoupené zařízení (použitý nebo vystavovaný iPhone 11 Pro Max) bude vypadat jako nový a fungovat, jako by právě opustil továrnu.

Pokud Vás zajímají i další zařízení z vyšších řad Apple, podívejte se také na notebooky Macbook Pro.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených