Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 19 450 Kč - 20 475 Kč

Interní paměť

Interní paměť

Barva

Barva

Typ karty SIM

Typ karty SIM

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iphone 14 Pro Max

594

Filtruj
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

V Luxtrade také najdete nejnovější a nejpropracovanější řešení inženýrů Applu – iPhone 14 Pro Max je před vámi. Tento smartphone, který se v roce 2022 umístil na nejvyšším místě v hierarchii iPhonů, je v našem obchodě dostupný v repasované verzi – v perfektním stavu. Pokud se nespokojíte s polovičním řešením a očekáváte přístroj absolutně nejvyšší kvality – toto je nabídka speciálně pro Vás.

Máte plnou záruku, že získáte perfektně udržovaný iPhone 14 Pro Max. Repasovaný telefon prochází náročnými testy, jejichž výsledky jasně ukazují, že máme co do činění se smartphonem ve stavu co nejbližším továrnímu - zejména v případě zařízení třídy X.

Přednosti iPhone 14 Pro Max - repasovaný, ale extrémně funkční

Celých 6,7 palce – to je úhlopříčka displeje, kterou nabízí špičkový smartphone této generace od Applu. Poleasingový iPhone 14 Pro Max má displej vyrobený technologií Super Retina XDR OLED se zvýšenou viditelností na plném slunci, chráněný vrstvou Ceramic Shield. Úplně nahoře na obrazovce najdete inovativní, intuitivní systém Dynamic Island.

A co fotky? S výstavním iPhonem 14 Pro Max vytvoříte díky čtyřpixelovému snímači (48 megapixelů) v hlavním fotoaparátu skutečná umělecká díla a zachytíte všechny detaily i při slabém osvětlení. A pokud s ním chcete něco natočit – stabilizace obrazu v akčním režimu a filmovém režimu Vám pomůže natáčet video ve 4K při 24 snímcích za vteřinu.

Výstavní iPhone 14 Pro Max - nejvyšší výkon na trhu

Máte před sebou smartphone, který je co do efektivity na špičkové úrovni – procesor A16 Bionic je ještě lepší verzí čipu známého ze základní verze. I použitý iPhone 14 Pro Max Vám umožní intenzivně pracovat na Vašem smartphonu po celý den (až 29 hodin přehrávání videa na jedno nabití) – a koupí v Luxtrade si můžete být jisti, že je baterie ve skvělém stavu.

Milovníci systému iOS ocení plnou funkčnost, kterou nabízí nejnovější verze 14. generace iPhonu. Dynamic Island je jen jedním z nich - v nejnovějším jablečném smartphonu využívajícím iOS16 najdete také režim detekce nehod, všem známý FaceTime a mnoho dalších aspektů, které se jistě budou hodit milovníkům značky, kteří chtějí zařízení propojit s notebookem MacBook nebo chytrými hodinkami Apple Watch. Možnosti jsou nekonečné!

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených