Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 3 322,00 Kč - 5 115,00 Kč

Interní paměť

Interní paměť

Vizuální stav

Vizuální stav

Stav baterie

Stav baterie

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iPhone 8 Plus

Filtruj

iPhone 8 Plus, který byl představen vedle Modelu 8 31. srpna 2017, je posledním členem klasické řady 5,5palcových iPhonů. Jak materiály, ze kterých byl vyroben, tak komponenty v něm instalované z něj dělaly prémiové zařízení v každém ohledu. Procesor A11 Bionic s frekvencí 2,39 GHz spolupracující s 3 GB LPDDR4X RAM (čím se odlišoval od levnějšího iPhonu 8) poskytuje bleskurychlou odezvu na všechny uživatelské příkazy.

Použitý iPhone 8 Plus: skvělé řešení dodnes

Použitý nebo vystavovaný iPhone 8 Plus si dodnes hravě poradí se všemi aplikacemi přítomnými v App Store a drtivou většinu her lze hrát na nejvyšší nastavení. 64, 128 nebo 256 GB paměti poskytuje dostatek místa pro všechny aplikace, fotografie a videa v rozlišení 4K (telefon umožňuje nahrávat filmy v tomto rozlišení s několika nastaveními snímků za sekundu) - uživatel se tak nemusí bát, že mu pochybí místo, což je to nejdůležitější. Vylepšené Touch ID poslední generace zaručuje okamžité a prakticky neomylné odemknutí zařízení pomocí čtečky otisků prstů – zaříení bude připraveno k použití ještě dříve, než jej vytáhnete z kapsy. Aktuální, 14. verze operačního systému iOS poskytuje velmi rozsáhlou funkcionalitu smartphonu a umožňuje plně využívat hardware v něm obsažený.

Proč se stále vyplatí kupovat iPhone 8 - repasovaný nebo poleasingový

Bude podporován minimálně dvěma velkými aktualizacemi – můžete tedy pokračovat a koupit si repasovaný iPhone 8 Plus s ohledem na 2 roky používání a ještě mnohem déle (pokud pro Vás nemožnost aktualizací není problém).Funkce bezdrátového nabíjení, která byla poprvé představena v osmé generaci iPhonu, usnadňuje používání stále oblíbenějších nabíječek v restauracích a dalších veřejných místech, i když ji nebudete potřebovat příliš často, protože baterie s kapacitou 2691 mAh funguje velmi dobře. Za zmínku stojí, že při nákupu vystavovaného nebo použitého telefonu v naší prodejně získáte zařízení po hloubkovém testu provedeném našimi servisními techniky, což Vám zaručí bezproblémové využití jeho možností v plném rozsahu.

Pokud jste fanouškem značky Apple – podívejte se také na tablety iPad.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených