Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 2 554,00 Kč - 2 555,00 Kč

Interní paměť

Interní paměť

Vizuální stav

Vizuální stav

Stav baterie

Stav baterie

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iPhone 6s Plus

Filtruj

Apple iPhone 6s Plus - repasovaný telefon pro náročné zákazníky

Telefony Apple jsou nejen velmi oblíbené, ale mají i výbornou pověst mezi uživateli. Jsou velmi velkou konkurencí pro smartphony s Androidem. iPhone 6s Plus je příkladem telefonu jednoduchého tvaru, který má být především pohodlný na ovládání. Pěkné pouzdro skrývá řadu moderních technologických řešení a užitečných funkcí.

Repasovaný Apple iPhone 6s Plus dostupný v nabídce Luxtrade je dostupný v několika barevných variantách. Díky tomu si můžete vybrat model, který splní individuální očekávání kupujícího. Telefony jsou dostupné v následujících barvách:

  • černý
  • stříbrný
  • zlatý
  • růžový

V závislosti na zvolené variantě je Apple iPhone 6s Plus vybaven vnitřní pamětí různých velikostí. Nejlevnější model má 16 GB paměti, nejdražší pak 128 GB. Použitý iPhone 6s Plus může mít také jiný vizuální stav. Jednotlivé produkty jsou hodnoceny A+ nebo X.

iPhone 6s Plus - poleasingový smartphone a jeho nejdůležitější výhody

Poleasingový iPhone 6s Plus je jedním z předních modelů Apple dostupných v nabídce Luxtrade. iPhone 6s Plus zaručuje uživatelům velmi dobré technické parametry. Za zmínku stojí mj. vynikající kvalita hlavního fotoaparátu, který má až 12 Mpix s HDR. Další výhodou je možnost natáčet videa v rozlišení 4K. Za zmínku stojí také pohodlná a jasná obrazovka s rozlišením 5,5".

iPhone 6s Plus - poleasinfový telefon ve výborném stavu

Vystavovaný iPhone 6s Plus je telefon, který je před uvedením do nabídky důkladně prověřen. Kopie modelu 6s Plus dostupné u Luxtrade procházejí přísnými testy. Poté jsou provedeny drobné opravy, aby bylo zařízení uvedeno do perfektního stavu.

Použitý iPhone 6s Plus může být v závislosti na zvolené variantě a vizuálním stavu mnohem levnější ve srovnání s novým ekvivalentem. Výběrem poleasingového iPhone 6s Plus získáte prověřenou a spolehlivou výbavu za skvělou cenu. Další výhodou je fakt, že na každý telefon je poskytována 24měsíční záruka Luxtrade.

A pokud dáváte přednost nejnovějším modelům smartphonů „s jablkem“ – podívejte se na repasovaný iPhone 13 Pro Max dostupný na Luxtrade.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených