Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 5 114,00 Kč - 5 115,00 Kč

Vnitřní úložiště

Vnitřní úložiště

Vizuální stav

Vizuální stav

Stav baterie

Stav baterie

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iPhone XS

Filtruj

iPhone XS je druhým modelem vyrobeným technologií „bezrámečkového“ displeje, který má pouze nahoře charakteristický výřez pro modul Face-ID. Bylo vylepšen oproti řešení použitému v modelu X – tak, aby umožňoval ještě rychlejší odemykání a rozpoznávání obličeje z ještě většího úhlu. Procesor A12 Bionic vyrobený v 7 nm litografii, jak v době své premiéry, tak i dnes, staví toto zařízení do popředí benchmarků a působí dojmem, že máme co do činění se špičkovou výbavou. V App Storu stále není žádná aplikace nebo hra, která by se na tomto zařízení zadrhávala. Zážitek z používání tohoto zařízení má na svědomí sestava dvou reproduktorů pracujících ve stereo režimu a skvělý OLED displej s rozlišením 2436 x 1125 s hustotou pixelů 458 pixelů na palec. Displej je považován za jeden z nejlepších ve své třídě a rozhodně mezi zařízeními představenými v roce 2018 nelze najít lepší nabídku.

Charakteristické rysy iPhonu XS

Další funkcí, která odlišuje model XS od konkurence, jsou fotoaparáty. iPhony jsou známé svými kvalitními fotografiemi, ale XS pozitivně vyčnívá i proti ostatním produktům Apple. Dva snímače - 12 MP dvakrát stabilizovaný a teleobjektiv se stejným rozlišením a také opticky stabilizovaný (umožňující pořídit fotografii s bezztrátovým 2-krokovým zoomem) je sestava, která neselže za žádných podmínek. I v noci jsou fotky z iPhonu XS jasné, výrazné a s dobrým tónovým rozsahem. Zařízení je také vybaveno velkou baterií s článkem 2658 mAh, kterou lze nabíjet pomocí rychlých 15W nabíječek i bezdrátově, zajišťující celodenní bezproblémový provoz i v případě použitého iPhonu XS.

Proč se vyplatí kupovat použitý iPhone XS u Luxtrade?

Každý námi nabízený exemplář  iPhone XS (použitý i vystavovaný), prošel 22prvkovým přísným testem výkonu, takže když se rozhodnete koupit jedno z našich zařízení, můžete si být jisti, že bude fungovat přesně tak, jak fungoval ten den, kdy opustil továrnu, a jeho vzhled a funkce baterie nebudou vyvolávat námitky.

A pokud je Apple Vaší oblíbenou značkou mobilních zařízení – možná Vás budou zajímat i chytré hodinky Apple Watch.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených