Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 6 138,00 Kč - 6 139,00 Kč

Vnitřní úložiště

Vnitřní úložiště

Vizuální stav

Vizuální stav

Stav baterie

Stav baterie

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iPhone 11

Filtruj

Stačí vzít do ruky iPhone 11. generace, abyste měli jistotu, s jakým zařízením výrobce máme co dočinění. Dokonalé přizpůsobení prvků, skvělé materiály, ze kterých bylo zařízení vyrobeno, a charakteristické, nakousané jablko na zadní straně – to jsou po léta charakteristické znaky zařízení navržených v Kalifornii.A přestože iPhone 11 není vlajkovou lodí v řadě Apple, procesor A13 Bionic v kombinaci se 4 GB RAM, pamětí NVMe a autorským grafickým systémem zajišťuje okamžitou odezvu na všechny úkoly nastavené pro zařízení. Každá hra nebo aplikace poběží na nejvyšším nastavení a pár let se v této věci moc nezmění. iOS verze 14 obsahuje mnoho funkcí a zařízení, které Vám umožní využít potenciál tohoto smartphonu ještě více. Systém odemykání obličeje Face ID je ve srovnání s jeho předchůdcem vylepšen a umožňuje okamžité rozpoznání obličeje, a to i z vysokých úhlů.

Čím se iPhone 11 liší od ostatních smartphonů?

Smartphone má hlavní pozitivum, zejména na pozadí zařízení vyrobených společností Apple, z hlediska výdrže baterie. Článek s kapacitou 3110 mAh Vám umožní pracovat celý den mimo zásuvku – i použitý iPhone 11 je stále jedním z iPhonů s nejdelší výdrží baterie. Zařízení podporuje rychlé a bezdrátové nabíjení, díky kterému v případě potřeby není problém dobít baterii. Duální fotoaparát (širokoúhlý plus hlavní matice) opticky a digitálně stabilizovaný umožňuje pořizovat nádherné fotografie v kteroukoli denní dobu – panoramatické i standardní. Zařízení v tomto ohledu bezesporu patří mezi špičkové smartphony. Nižší cena, za kterou je smartphone nabízen, je způsobena mj. trochu nižší kvalitou zobrazení - máme co do činění s IPS LCD s rozlišením 1792 x 828 px, který s úhlopříčkou 6,1 palce dává hustotu 326 ppi. Navzdory všemu je to stále velmi dobrá obrazovka, která uspokojí většinu uživatelů.

Vystavovaný, použitý iPhone 11 v Luxtrade

Když si koupíte exemplář v našem obchodě, můžete si být jisti, že každý iPhone 11 (používaný i vystavovaný) prošel důkladným 22prvkovým testem, a každý prvek je plně funkční, což zajišťuje, že získáte všechny výhody nabízené systémem iOS.

Pokud patříte mezi milovníky značky Apple – také by Vás mohly zajímat tablety iPad.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených