Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 3 066,00 Kč - 4 603,00 Kč

Vnitřní úložiště

Vnitřní úložiště

Vizuální stav

Vizuální stav

Stav baterie

Stav baterie

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iPhone SE 2020

Filtruj

iPhone SE2020 - obnovená verze bestselleru

iPhone SE2020 je model, který je známý všem milovníkům Applu. Má stejný displej jako iPhone XR a kolem obrazovky jsou ikonické elegantní rámečky. Samotný displej je kvalitní LCD, který perfektně reprodukuje barvy. Díky funkci Haptic Touch umožňuje pohodlné ovládání – i jednou rukou. Díky kompaktním rozměrům - úhlopříčka displeje je pouhých 4,7 palce, osloví ženy a lidi s malýma rukama. Je to skvělá volba pro dárek! Mnoho lidí těší, že tento model disponuje tlačítkem Home, na které byla většina uživatelů prvních iPhonů zvyklá. Telefon lze odemykat pomocí Touch ID, což je velmi praktické.

Technická specifikace zařízení

Standardní verze repasovaného iPhonu SE 2020 je dodávána s pamětí 64 GB (volitelně 128 GB), což je pro většinu uživatelů poměrně dost. Přestože má na zadní straně pouze jednu čočku s 12 MP snímačem, umožňuje pořizovat vysoce kvalitní fotografie a videa – zejména za dobrých světelných podmínek. Úspěšně si ho můžete vzít na dovolenou, abyste zachytili skvěle strávený čas – nemusíte se bát, že na něj stříknete vodu, protože je voděodolný. iPhone SE 2020 podporuje bezdrátové nabíjení. Stačí si k němu pořídit podstavec, aby ležíc na stole si doplnil zásoby energie - je to velmi praktické řešení. Skvělou zprávou pro uživatele starších iPhonů je, že pouzdra a příslušenství ze starších modelů jsou kompatibilní s tímto novým modelem. Je to kompaktní a rychlý telefon, který Vás nezklame.

Repasovaný iPhone SE2020 v naší nabídce

Chcete se sami přesvědčit, jestli se Vám bude líbit? U nás ho najdete za skvělou cenu! Prodáváme použité i vystavované modely iPhone SE2020, které jsou udržované ve výborném stavu a zaručují bezproblémový provoz. Každý námi nabízený smartphone prochází 22stupňovým testem, který potvrzuje jeho bezvadný technický stav. Doporučujeme Vám seznámit se s celou naší nabídkou!

Také by vás mohl zajímat repasovaný Macbook Pro.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených