Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 3 271,00 Kč - 4 091,00 Kč

Interní paměť

Interní paměť

Vizuální stav

Vizuální stav

Stav baterie

Stav baterie

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iPhone X

Filtruj

Vzhled iPhonu X byl jakýmsi průlomem – nejen pro Apple, ale i pro celý mobilní trh. Tento model právě nastartoval módu „bez obrouček“ a i přes uplynulé téměř čtyři roky od zveřejnění vypadá stále atraktivně a svěže. Pouhé uchopení zařízení do ruky Vám dává pocit, že máte co do činění se smartphonem třídy Premium – je příjemně těžký a zakončený skleněnými tabulemi na obou stranách, obklopený ocelovým rámem. Pozoruhodná je malá velikost, které bylo dosaženo zmenšením rámečků – díky tomu bylo možné vložit 5,85palcovou obrazovku do pouzdra jen o málo většího než předchozí 4,7palcové iPhony. Samotná obrazovka byla poprvé vyrobena technologií OLED, která se ukázala jako senzační – poskytuje dokonale hlubokou černou, živé a "šťavnaté" barvy a také minimální a maximální jas, který umožňuje bezproblémové používání za všech světelných podmínek. Právě displej je jednou z nejsilnějších stránek zařízení.

Co dalšího na iPhonu X najdete?

Nad displejem je umístěna technicky vyspělá trojrozměrná čtečka hloubky ToF, která jako Face ID umožňuje provést důkladný sken obličeje, který slouží k bezkontaktnímu odemykání zařízení. iPhone stačí zvednout do úrovně očí, aby se sám odemkl – a v zásadě není možné systém ošidit díky použité technologii. iPhone X se také vyznačuje výbornými fotoaparáty, které i přes odstup času stále umožňují pořizovat skvělé fotografie. Zařízení využívá i indukční nabíjení, díky kterému jej můžete dobít téměř kdykoliv – položením na speciální podložku. Velmi výkonný procesor A11 spolu s pamětí 3 GB zajišťují bleskurychlý výkon většiny úkolů a schopnost zvládnout prakticky jakýkoli program z App Store.

Použitý iPhone X - repasované, vystavované a poleasingové telefony za atraktivní ceny

Toto použité nebo vystavované zařízení u nás můžete zakoupit za atraktivní ceny a každý kus byl důkladně testován našimi techniky.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených