Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 16 890,00 Kč - 17 659,00 Kč

Interní paměť

Interní paměť

Vizuální stav

Vizuální stav

Zadní fotoaparát (mpx)

Zadní fotoaparát (mpx)

Operační systém

Operační systém

Bezkontaktní platby (NFC)

Bezkontaktní platby (NFC)

Přední fotoaparát (mpx)

Přední fotoaparát (mpx)

Duální SIM

Duální SIM

Bezdrátové nabíjení

Bezdrátové nabíjení

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iPhone 14 Plus

Filtruj

Špičková zařízení od Apple – nyní k dostání také v našem obchodě jako nejlepší repasované smartphony na trhu! iPhone 14 Plus je vylepšená verze modelu 14 pro ještě náročnější uživatele – pro všechny, pro které je smartphone víc než jen telefon a zařízení na procházení sociálních sítí.

Výběrem repasovaného iPhonu 14 Plus z Luxtrade máte možnost koupit zařízení za zvýhodněnou cenu – ale v původním stavu, po sérii pečlivých testů, které potvrdí jeho účinnost a perfektní stav. Podle potřeby si můžete vybrat i vhodnou verzi kapacity vestavěné paměti a barvu krytu zařízení.

Vlastnosti repasovaného iPhonu 14 Plus

Oproti běžné „čtrnáctce“ můžete v poleasingovém iPhone 14 Plus počítat s ještě o třídu lepším displejem. I v tomto případě máme co do činění s technologií Super Retina XDR OLED, samotná obrazovka je ale větší a má úhlopříčku 6,7 palce. Reprodukce barev a kvalita obrazu jsou zde nepřekonatelné.

Víme, jak důležité jsou v dnešní době možnosti efektivního fotografování chytrým telefonem. Ujišťujeme Vás, že v případě iPhonu 14 Plus – použitý exemplář stále skvěle fotí. Technologie fotoaparátu (dvě zadní čočky – běžný 12 Mpix a širokoúhlý a přední – 12 Mpix) byla ještě více  vylepšena a nyní můžete pořizovat vysoce kvalitní fotografie i za horšího světla.

iPhone 14 Plus. Výstavní smartphone - perfektní výkon

Šestijádrový procesor A15 Bionic zaručí, že iPhone 14 Plus pojede skvěle i při intenzivním používání a využívání náročných aplikací. Bez nabíjení vydrží klidně celý den – výrobce si pochvaluje schopnost přehrávat video až 26 hodin na jedno nabití.
Vysokou funkčnost zajišťuje slavný systém Apple iOS, zpřístupňující mnoho intuitivních funkcí – Face ID nebo detekce nehod pro lidi, kteří si cení bezpečí. V případě potřeby se můžete připojit i k dalším zařízením Apple – chytrým hodinkám Apple Watch nebo tabletům iPad. Co víc si přát?

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených