Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 3 578,00 Kč - 5 883,00 Kč

Vnitřní úložiště

Vnitřní úložiště

Vizuální stav

Vizuální stav

Stav baterie

Stav baterie

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iPhone XR

Filtruj

Stačí vzít do ruky XR je, stejně jako ostatní modely v současnosti vyráběné Applem, vybaveno displejem, který vyplňuje téměř celou plochu obrazovky, i když na rozdíl od dražších modelů není vyroben v technologii OLED, ale IPS. Má také o něco nižší rozlišení – 1792 x 828 px, označované jako Liquid Retina, ale i přes to je uživatelský zážitek velmi pozitivní a jeho majitelé si nestěžují na příliš nízké detaily. iPhone XR, abyste viděli, že „levný“ iPhone je prémiové zařízení. Ačkoli je k dispozici pro iPhony ve vzácných barvách - mj. žlutá a modrá, její zpracování a použité materiály - sklo a kovové rámečky - vyvolávají asociace s nejdražšími přístroji v sortimentu výrobce. Samotná obrazovka má široké spektrum nastavení jasu - můžete ji bezpečně používat jak na plném slunci, tak při nočním čtení v úplné tmě.

Nejdůležitější přednosti iPhone XR

Cenově výhodný model iPhone nabízí téměř stejný výkon jako vlajkové lodě XS a XS Max – to je způsobeno použitím stejného procesoru Apple A12 Bionic, který v kombinaci s 3 GB RAM zajišťuje velmi plynulý chod prakticky všech her a aplikací k dispozici na iOS. Zařízení je vybaveno jedním fotoaparátem, jedná se však o model vybavený opticky stabilizovanou 12megapixelovou strukturou, známou z modelů X nebo XS. Produkované snímky jsou opravdu kvalitní a většině uživatelů pravděpodobně nebudou chybět další fotoaparáty. Velkým plusem iPhonu XR je velká, jak na zařízení od Apple, baterie s kapacitou 2942 mAh, která poskytuje dobu práce o více než hodinu delší, než ve stejnou dobu vydaný model XS. Zařízení můžete kdykoli dobít – pomocí funkce bezdrátového nabíjení nebo rychlé 15wattové nabíječky.

Proč je použitý iPhone XR (a vystavovaný) stále dobrou volbou?

Apple stále vydává aktualizace pro model XR a s největší pravděpodobností bude zařízení nadále podporováno výrobcem další dva roky, a proto je použitý iPhone XR stále velmi atraktivní příležitostí k nákupu.

Pokud patříte do skupiny fanoušků značky Apple – mohly by Vás také zajímat notebooky Apple.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených