Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 17 914,00 Kč - 19 963,00 Kč

Interní paměť

Interní paměť

Vizuální stav

Vizuální stav

Stav baterie

Stav baterie

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iPhone 14 Pro

Filtruj

Hledáte prémiové zařízení, kterému se jiné smartphony nemohou rovnat? Zní to jako iPhone 14 Pro - který najdete v našem obchodě jako repasované kopie v perfektním stavu! Pokud chcete ještě lepší kvalitu a výkon než v předchozích iteracích Modelu 14, je to pro Vás perfektní volba.

Pokud si chcete koupit repasovaný iPhone 14 Pro v Luxtrade - můžete být v klidu ohledně stavu zakoupeného zařízení. Každé zařízení je plně renovováno a prochází přísným testovacím procesem, který potvrzuje, že zakoupená jednotka je plnohodnotným smartphonem, který se v případě třídy X neliší od tovární verze.

iPhone 14 Pro. Repasovaný smartphone pro nejnáročnější

Jaké prvky na iPhonu 14 Pro oceníme nejvíce? Poleasingová vlajková loď od Applu potěší svým 6,1palcovým neblednoucím displejem vyrobeným technologií Super Retina XDR OLED – který bude dokonale ladit s nejnovějšími funkcemi u smartphonů „s jablkem“ – systémem Dynamic Island na vrcholu obrazovky.

Rádi fotíte? S iPhone 14 Pro repasovaným s Luxtrade to budete dělat jako profík. Hlavní fotoaparát má matici 48 megapixelů a poskytuje extrémně vysoké rozlišení, a pokud chcete něco natočit – jistě oceníte filmový režim (4K HDR a 24 snímků za vteřinu) a stabilizaci obrazu dostupnou v akčním režimu.

Výkon výstavního iPhone 14 Pro. Jedno nabití – celý den práce

Srdcem výstavního iPhonu 14 Pro je ještě výkonnější procesor než v základní verzi – A16 Bionic. Ještě rychlejší provoz, ještě delší výkon na jednu baterii (až 23 hodin přehrávání videa) a podpora fotografování s technologií ISP z něj dělají zařízení, které splní požadavky i těch nejnáročnějších uživatelů.

Bohatou funkcionalitu poskytuje známý a oblíbený systém iOS 16 - kromě zmíněného systému Dynamic Island najdete v použitém iPhonu 14 Pro například funkci detekce nehod, FaceTime nebo možnost připojení do Vašeho notebooku MacBook nebo chytrých hodinek Apple Watch. Nechte se přesvědčit o té nejvyšší kvalitě!

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených