Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 3 066,00 Kč - 3 067,00 Kč

Interní paměť

Interní paměť

Vizuální stav

Vizuální stav

Stav baterie

Stav baterie

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iPhone 8

Filtruj

iPhone 8 je především pěkné zařízení – nejen použití kovu, ale také poprvé použitá skleněná zadní strana v iPhonu ho činí opravdu přitažlivým. Na jedné straně odkazuje na klasickou linii nastavenou modelem 6. generace a na druhé obsahuje nové akcenty, jako jsou skleněná zadní strana pro bezdrátové nabíjení, nová červená barva (dříve pouze u modelu 7) a charakteristická, vyčnívající čočka fotoaparátu. Procesor A11 Bionic v kombinaci s 2 GB RAM a pamětí NVMe i v případě poleasingového nebo repasovaného iPhonu 8 poskytuje okamžitou reakci na úkoly zadané uživatelem a umožňuje využít naplno možnosti, které nabízí moderní chytré telefony. Zařízení podporuje bezkontaktní platby a bezdrátové nabíjení, což Vám umožní užít si větší nezávislost na cestách a dobít si smartphone při různých příležitostech.

Technické výhody iPhone 8

Osmá generace smartphonu od Applu poskytuje také kvalitní fotografie, které jsou díky optické stabilizaci obrazu ostré a jasné i při focení za horších povětrnostních podmínek. Kamera nahrává i video materiály s rozlišením 4K, které díky zmíněné stabilizaci vypadají velmi profesionálně. Přední fotoaparát s rozlišením 7 MPx a světelností f/2.2 umožňuje libovolně vést videohovory, ale i pořizovat jasné selfie fotky. Vestavěná čtečka otisků prstů je třída sama o sobě a funguje opravdu rychle, což dokonale odpovídá povaze samotného zařízení. Stereo reproduktory na iPhonu 8 jsou také hlasité a čisté, díky čemuž je sledování médií na 4,7palcové obrazovce Retina s vysokým rozlišením ještě příjemnější.

iPhone 8 použitý, repasovaný nebo vystavovaný - solidní smartphone dodnes

Námi nabízená zařízení jsou podrobena hloubkovým testům (spočívajících v kontrole funkčnosti až 22 prvků), díky kterým Vám dáme repasovaný iPhone 8, který je plně funkční a připravený k použití.

A pokud uvažujete o dalších zařízeních Apple – podívejte se také na chytré hodinky Apple Watch.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených