Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 10 234,00 Kč - 10 747,00 Kč

Interní paměť

Interní paměť

Vizuální stav

Vizuální stav

Stav baterie

Stav baterie

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iPhone 13

Filtruj

Hledáte smartphone, který spojuje vynikající kvalitu, moderní a estetický design a navíc je dostupný za rozumnou cenu? Jste na správném místě. U nás najdete repasované telefony, které jsou prověřeny z hlediska výkonu a efektivity, takže si můžete být jisti, že Vám budou sloužit k práci, studiu nebo zábavě ještě mnoho let.

Telefony nabízíme v různých barvách a s různou vnitřní pamětí. Díky tomu je můžete přizpůsobit svým potřebám a rozpočtovým předpokladům.

iPhone 13 - charakteristika modelu

Repasovaný iPhone 13 má:

  • příkladný technický stav - zařízení procházejí vícestupňovými kvalitativními a funkčními zkouškami, aby byla zajištěna jejich plná funkčnost;
  • vynikající parametry - moderní obrazovka, přesný fotoaparát, výkonná baterie a odolný procesor jsou základem specifičnosti zařízení Apple;
  • záruku - na chytré telefony se vztahuje záruka 24 měsíců, která potvrzuje, že jsou plně funkční. A co víc, zařízení můžete do 14 dnů vrátit, pokud nesplňují Vaše očekávání;
  • úplnou technickou specifikaci - každý smartphone dostupný v sortimentu je popsán z hlediska technologií, které jsou v něm použity, a také specifikace konkrétních komponent.

Poleasingový iPhone 13 prodáváme ve dvou třídách:  A+ a X. V obou případech mají zařízení vynikající výkon a technické parametry. 

Rozdíl je v tom, že třída A+ je přiřazena k zařízením, která nesou drobné známky používání, jako jsou škrábance nebo oděrky. Třída X zase znamená, že smartphone má vynikající vzhled a poslouží třeba jako dárek. 

Co dostanete v sadě s repasovaným iPhonem 13?

Každá sada obsahuje:

  • repasovaný iPhone 13,
  • elegantní krabičku vyrobenou z ekologických materiálů,
  • doklad o koupi a záruční list,
  • jehla pro vyjmutí přihrádky na SIM kartu,
  • nový kabel USB.

Zajistíme, aby se k Vám produkt dostal neporušený, proto jej náležitě ochráníme. Vaše objednávky vyřídíme rychle a efektivně, abyste si svůj nový telefon mohli brzy užívat. 

Výstavní a Poleasingový iPhone 13 – co to znamená?

Námi prodávané iPhone 13 pocházejí většinou z výstav nebo od lidí, kteří využívají leasing. V prvním případě se zařízení nepoužívalo denně a zákazníci je využívali pouze k seznámení se s jejich specifiky. 

Ve druhém případě je nájemce používal nejčastěji 1 nebo 2 roky, ale dbali jsme na to, aby byly renovovány, vyčištěny a řádně zregenerovány. Můžete si tak být jisti, že jejich technický stav splní Vaše očekávání. 

V naší nabídce naleznete také použitý iPhone X nebo výstavní iPhone 12.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených