Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 2 298,00 Kč - 2 299,00 Kč

Interní paměť

Interní paměť

Vizuální stav

Vizuální stav

Stav baterie

Stav baterie

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iPhone 6s

Filtruj

iPhone 6s, i přes více než šest let působení na trhu, stále velmi rychle reaguje na uživatelské příkazy a poradí si s velkým množstvím aplikací dostupných v App Store. Hodně za to může skvělá optimalizace, kterou se Apple vždy proslavil, a také použití těch nejvýkonnějších komponent na trhu v roce 2015.

Specifikace iPhone 6s

Najdeme v něm procesor Apple A9 kombinovaný s 2 GB RAM a také velmi rychlou NVMe paměť, která urychluje výměnu dat mezi velkokapacitní pamětí a procesorem, kapacity 16, 32, 64, 128 GB. Zařízení funguje pod kontrolou nejnovějšího iOS, díky čemuž poskytuje nejvyšší úroveň zabezpečení, obsahuje spoustu vylepšení oproti softwaru, se kterým bylo vydáno. Velkou výhodou oproti současným modelům Apple je přítomnost konektoru na sluchátka, díky kterému si po zapojení sluchátek užijete kvalitní zvuk, jediný reproduktor dokáže přehrávat hudbu i poměrně hlasitě a skvěle se bude hodit pro většinu aplikací.

Proč zvolit repasovaný iPhone 6s?

Displej je řešení známé z 6. generace iPhonu - vyrobené technologií IPS LCD, s rozlišením 1334 x 750 a hustotou 326 pixelů na palec, výrobcem nazývané Retina kvůli tak malým pixelům, že je téměř není možné je zaznamenat pouhým okem. V současné době se samozřejmě vyrábějí obrazovky s lepšími parametry, ale i tak je ten použitý v iPhonu 6s velmi dobrou a čitelnou jednotkou. Zařízení také umožňuje platit pomocí technologie Apple Pay a potvrdit to čtečkou otisků prstů – stejnou, která se používá i k odemykání telefonu a funguje rychle a efektivně. I v roce 2021 je stále jednou z nejrychlejších čteček dostupných na mobilním trhu. Zní to zajímavě? Jistě Vás potěší, že svůj exemplář iPhone 6s koupíte levně v našem obchodě - v dobrém stavu a po absolvování 22prvkového kontrolního testu. To Vám dává záruku, že iPhone 6s budete využívat stejně jako v den jeho vydání.

Na prodejně najdete i další Apple zařízení, jako je poleasingový iPad Air nebo repasovaný iPhone 12. Díky tomu vytvoříte celý systém, ve kterém bude notebook nebo telefon mezi sebou efektivně komunikovat a usnadňovat práci nebo kontakt s blízkými.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených