Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 9 466,00 Kč - 11 771,00 Kč

Vnitřní úložiště

Vnitřní úložiště

Vizuální stav

Vizuální stav

Stav baterie

Stav baterie

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iPhone 13 Mini

Filtruj

Repasované smartphony iPhone 13 Mini

Repasované telefony iPhone 13 Mini jsou zařízením, které spojuje skvělé technické parametry a moderní design s příznivou cenou. Nabízíme modely v různých barvách a třídách. Bez ohledu na specifikaci se na ně vztahuje záruka 24 měsíců. 

Repasovaný iPhone 13 mini - proč se vyplatí koupit smartphone u nás?

Repasovaný iPhone 13 Mini je zařízení, které má velmi dobrý poměr ceny a kvality. Prodáváme je ve 2 verzích:

  • třída A+ - smartphone má dobrý technický a vizuální stav a prošel 40 stupni testů funkčnosti, kvality a technických parametrů. Zařízení vykazuje přirozené stopy používání;
  • třída X - zařízení dále prochází 40stupňovými funkčními, technickými a kvalitativními zkouškami. Zároveň se vyznačuje příkladným technickým stavem.

Každý použitý poleasingový smartphone je důkladně zkontrolován z hlediska technického stavu. Analyzujeme a vyhodnocujeme jeho parametry, přičemž bereme v úvahu mj. stav baterie a obrazovky. Do prodeje se dostávají pouze produkty, které zajišťují efektivní a pohodlné používání.

Výstavní iPhone 13 Mini - záruka a obsah sady

Na naše zařízení se vztahuje záruka 24 měsíců. Díky tomu si můžete být jisti, že Vás výstavní iPhone 13 Mini nezklame. V případě jakýchkoli problémů budete moci využít našich služeb údržby.

Sada obsahuje smartphon, nový USB kabel, jehlu pro vyjmutí SIM přihrádky, dále doklad o koupi a záruční list. Vše je zabaleno v estetické krabici ekologického původu. Díky tomu můžete produkt ihned věnovat svým blízkým jako dárek. 

iPhone 13 Mini - charakteristika zařízení

iPhone 13 Mini je zařízení s:

  • moderním operačním systémem iOS 15 - zaručuje rychlý a bezproblémový provoz a integraci s ostatními zařízeními Apple;
  • fotoaparáty pro focení a nahrávání videa za všech podmínek - mají 2x12 MPX na zadní straně a 12 MPX na přední straně, automatickou stabilizaci snímače a ultra širokoúhlý objektiv;
  • promyšlenou velikostí - úhlopříčka obrazovky 5,4'' činí zařízení pohodlným pro každodenní použití;
  • prostornu baterií - kapacita 2438 mAh Vám dává jistotu a pocit pohodlí.


Použitý iPhone 13 Mini bude perfektní pro uživatele, kteří ocení moderní a promyšlené smartphony. Tento telefon bude perfektně fungovat i ve spojení s Apple Watch. Nákupem zařízení v našem obchodě ušetříte peníze a získáte přístup pouze k prověřeným produktům.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených