Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 8 442 Kč - 11 259 Kč

Interní paměť

Interní paměť

Barva

Barva

Typ karty SIM

Typ karty SIM

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iPhone 13 Mini

Filtruj
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Repasované smartphony iPhone 13 Mini

Repasované telefony iPhone 13 Mini jsou zařízením, které spojuje skvělé technické parametry a moderní design s příznivou cenou. Nabízíme modely v různých barvách a třídách. Bez ohledu na specifikaci se na ně vztahuje záruka 24 měsíců. 

Repasovaný iPhone 13 mini - proč se vyplatí koupit smartphone u nás?

Repasovaný iPhone 13 Mini je zařízení, které má velmi dobrý poměr ceny a kvality. Prodáváme je ve 2 verzích:

  • třída A+ - smartphone má dobrý technický a vizuální stav a prošel 40 stupni testů funkčnosti, kvality a technických parametrů. Zařízení vykazuje přirozené stopy používání;
  • třída X - zařízení dále prochází 40stupňovými funkčními, technickými a kvalitativními zkouškami. Zároveň se vyznačuje příkladným technickým stavem.

Každý použitý poleasingový smartphone je důkladně zkontrolován z hlediska technického stavu. Analyzujeme a vyhodnocujeme jeho parametry, přičemž bereme v úvahu mj. stav baterie a obrazovky. Do prodeje se dostávají pouze produkty, které zajišťují efektivní a pohodlné používání.

Výstavní iPhone 13 Mini - záruka a obsah sady

Na naše zařízení se vztahuje záruka 24 měsíců. Díky tomu si můžete být jisti, že Vás výstavní iPhone 13 Mini nezklame. V případě jakýchkoli problémů budete moci využít našich služeb údržby.

Sada obsahuje smartphon, nový USB kabel, jehlu pro vyjmutí SIM přihrádky, dále doklad o koupi a záruční list. Vše je zabaleno v estetické krabici ekologického původu. Díky tomu můžete produkt ihned věnovat svým blízkým jako dárek. 

iPhone 13 Mini - charakteristika zařízení

iPhone 13 Mini je zařízení s:

  • moderním operačním systémem iOS 15 - zaručuje rychlý a bezproblémový provoz a integraci s ostatními zařízeními Apple;
  • fotoaparáty pro focení a nahrávání videa za všech podmínek - mají 2x12 MPX na zadní straně a 12 MPX na přední straně, automatickou stabilizaci snímače a ultra širokoúhlý objektiv;
  • promyšlenou velikostí - úhlopříčka obrazovky 5,4'' činí zařízení pohodlným pro každodenní použití;
  • prostornu baterií - kapacita 2438 mAh Vám dává jistotu a pocit pohodlí.


Použitý iPhone 13 Mini bude perfektní pro uživatele, kteří ocení moderní a promyšlené smartphony. Tento telefon bude perfektně fungovat i ve spojení s Apple Watch. Nákupem zařízení v našem obchodě ušetříte peníze a získáte přístup pouze k prověřeným produktům.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených