Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 5 114,00 Kč - 7 419,00 Kč

Vnitřní úložiště

Vnitřní úložiště

Vizuální stav

Vizuální stav

Stav baterie

Stav baterie

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iPhone 12

Filtruj

Výchozí iPhone 12 je základním modelem rodiny Apple, který zaujme svým klasickým, ale mírně pozměněným vzhledem. Není tak hranatý jako jeho předchozí verze, díky čemuž působí subtilně a moderně. Skvěle vypadá téměř bezokrajová obrazovka a aerodynamickejší tvar, díky kterému si získá srdce velkého množství žen i mužů. Díky svému optimálnímu tvaru - 146,7 x 71,5 x 7,4 padne dobře do ruky a lze jej úspěšně používat i jednou rukou.

Technické vlastnosti iPhone 12

Phone 12 je vybaven velmi kvalitní Super XDR OLED obrazovkou s rozlišením 2532 x 1170 pixelů a úhlopříčkou 6,1 palce. Má vynikající pozorovací úhly a dokonale reprodukuje barvy, díky čemuž je používání opravdu pohodlné. Výrobce si dal záležet i na jeho bezpečnosti, protože byl vybaven speciálním sklem Ceramic Shield, které zaručuje až 4x lepší odolnost proti pádu než jeho předchůdci – proto i s poleasingovým nebo výstavním iPhone 12 můžete počítat s perfektním technickým a vizuálním stavem zařízení . iPhone 12 je smartphone, který osloví milovníky mobilních fotografií. Aplikace pro fotografie a video má zpomalené a časosběrné video a umožňuje pořizovat panoramata a portréty. Kvalita fotografování je na velmi vysoké úrovni a smartphone jasně reprodukuje detaily a barvy. I noční fotky a selfie vyjdou skvěle. Fotoaparát nemá problémy s udržením zaostření a poradí si i se sběrem zvuků při pořizování videa.

Použitý nebo repasovaný iPhone 11 – proč se ho stále vyplatí koupit

Telefon podporuje indukční nabíjení a funkce rychlého nabíjení, což osloví každého, kdo vede rychlé životní tempo a chtěl by mít vždy u sebe správný a funkční smartphone. Použitý iPhone 12 (stejně jako repasovaný nebo poleasingový) je skvělé zařízení, které bude perfektní pro hovory, čtení e-mailů, brouzdání po internetu, používání multimédií i fotoaparát a navigaci. Díky optimálním rozměrům se vejde do každé kapsy i kabelky a zároveň zajistí pohodlné používání. Myslíte si, že je to pro Vás ideální model? U nás ho najdete za skvělou cenu! Každý smartphone Apple, který nabízíme - jak použitý iPhone 11, po leasingu, tak po výstavě - prochází 44stupňovým testováním, takže si můžete být jisti jejich vynikajícím vizuálním a technickým stavem.

Pokud jste milovníky Apple zařízení, pravděpodobně Vás zaujmou také notebooky Macbook Air.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených