Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 13 050 Kč - 15 099 Kč

Kapacita baterie (mAh)

Kapacita baterie (mAh)

Interní paměť

Interní paměť

Barva

Barva

Typ karty SIM

Typ karty SIM

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iPhone 13 Pro Max

125

Filtruj
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

repasovaný iPhone 13 Pro Max – zaměřte se na design

Mobilní telefony Apple iPhone se odlišují od konkurence výrazným designem. iPhone 13 Pro Max z tohoto trendu nevybočuje. Vyznačuje se minimalistickým a elegantním pouzdrem, které oceňují uživatelé modelu. To, co jej odlišuje, je také vysoká kvalita materiálů použitých ve výrobním procesu. Kombinace skla, hliníku nebo jiné nerezové oceli má vliv na odolnost telefonu. Charakteristický design je tedy nejen estetický, ale také velmi odolný. Repasovaný iPhone 13 Pro Max je odolný mj. na:

  • otřesy, 
  • pády z malých výšek.

iPhone 13 Pro Max - výstavní zařízení ve výborném stavu

Repasované mobilní telefony dostupné u Luxtrade zaručují perfektní stav zařízení. Kupte si poleasingový iPhone 13 Pro Max a buďte si jisti, že vybavení, které obdržíte, splní Vaše očekávání. Každý model z naší nabídky prochází řadou testů pod dohledem specialistů.

Mezi iOS telefony je velmi oblíbený model iPhone 13 Pro Max. Výstavní technika je vždy důkladně kontrolována. Pro kupujícího to znamená, že když na něj natrefí, je funkční po všech stránkách. Na přípravu telefonu do oběhu dohlížejí odborníci s dlouholetou praxí. Na každý model telefonu zakoupený v Luxtrade se navíc vztahuje záruka 24 měsíců. Jedná se o dodatečné zajištění pro kupujícího. V případě jakékoliv závady během této doby je zařízení opraveno a celý proces obvykle netrvá déle než 5 dní.

Poleasingový iPhone 13 Pro Max – vyplatí se ho koupit?

V naší nabídce naleznete používaný poleasingový, repasovaný i výstavní iPhone 13 Pro Max - je to zařízení, které stále funguje stejně efektivně jako nové exempláře. Každý takový telefon dostupný v nabídce Luxtrade prochází podrobnou kontrolou a následně jsou odstraněny případné zjištěné závady. Po servisu vypadá a funguje přesně jako nové zařízení. Navíc můžete počítat i s výměnou elektroinstalace, která byla součástí sady a dosloužila během provozu.

Kupte si iPhone 13 Pro Max a uvidíte, že můžete získat skvělý telefon s mnoha moderními funkcemi za skvělou cenu. A pokud jste fanouškem „jablečné“ výbavy – podívejte se také na notebooky Macbook Pro dostupné na Luxtrade.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených