Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 6 394 Kč - 7 229 Kč

Interní paměť

Interní paměť

Barva

Barva

Typ karty SIM

Typ karty SIM

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iPhone 11 Pro

72

Filtruj
Luxtrade - banner Luxtrade - banner

Apple iPhone 11 Pro hned na začátku zaujme svým módním vzhledem. Tento nový prémiový model má monolitické pokrytí z vrstveného skla, na kterém je blesk, mikrofon a kamera. Rám telefonu je stejně jako u předchozích verzí vyroben z kvalitní nerezové oceli. Logo značky je na zadním krytu, ale je umístěno o pár centimetrů níže než u ostatních modelů. Z oficiálních stránek Applu se můžeme dozvědět, že některé parametry tohoto nového modelu předčily očekávání jeho tvůrců. Zvláště pozoruhodná je hodnota 1 bilionu procesů, které jsou provedeny za pouhou sekundu. Tento model je vybaven Neural Engine třetí generace, jehož výhodou je ultrarychlé zpracování všemožných algoritmů - například vytváření snímků z více kamer. Baterie v Apple iPhone 11 pro je o něco úspornější než v předchozích verzích. Přestože, jak víte, značka Apple nikdy nevěnuje velkou pozornost bateriím s dlouhou výdrží, tento model je pozitivním překvapením.

Možnosti iPhonu 11 Pro

iPhone 11 Pro v Luxtrade osloví i milovníky mobilních fotografií a videa. Proč? Mimo jiné proto, že k inovativnímu kamerovému systému přibyl třetí, širokoúhlý objektiv, který až 4x zvětšuje hraniční plochu obrazu. Uživatelé tak mají možnost pozorovat dění mimo záběr a díky rychlé změně parametrů mohou okamžitě pořídit snímek. Jaké další možnosti nahrávání a snímání stojí za zmínku? Mimo jiné časosběrný režim se stabilizací obrazu, audio zoom, sledování ostření nebo nahrávání v režimu Slow Mo. Apple iPhone 11 Pro je také novinkou s vylepšenými komunikačními možnostmi – včetně dobře fungujícího systému Face ID, který slouží k rozpoznání svého uživatele podle obličeje. Je to bezesporu smartphone hodný své ceny, který zaujme nejen svým vzhledem a spolehlivostí, ale také funkčností.

Vystavovaný a použitý iPhone 11 Pro v Luxtrade

Hledáte právě takový model? Použitý a vystavovaný iPhone 11 Pro za skvělé ceny – všechna zařízení prošla 22prvkovým kontrolním testem.

A pokud máte rádi zařízení Apple – možná Vás budou zajímat i chytré hodinky Apple Watch.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených