Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 5 882,00 Kč - 7 675,00 Kč

Vnitřní úložiště

Vnitřní úložiště

Vizuální stav

Vizuální stav

Stav baterie

Stav baterie

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iPhone 11 Pro

Filtruj

Apple iPhone 11 Pro hned na začátku zaujme svým módním vzhledem. Tento nový prémiový model má monolitické pokrytí z vrstveného skla, na kterém je blesk, mikrofon a kamera. Rám telefonu je stejně jako u předchozích verzí vyroben z kvalitní nerezové oceli. Logo značky je na zadním krytu, ale je umístěno o pár centimetrů níže než u ostatních modelů. Z oficiálních stránek Applu se můžeme dozvědět, že některé parametry tohoto nového modelu předčily očekávání jeho tvůrců. Zvláště pozoruhodná je hodnota 1 bilionu procesů, které jsou provedeny za pouhou sekundu. Tento model je vybaven Neural Engine třetí generace, jehož výhodou je ultrarychlé zpracování všemožných algoritmů - například vytváření snímků z více kamer. Baterie v Apple iPhone 11 pro je o něco úspornější než v předchozích verzích. Přestože, jak víte, značka Apple nikdy nevěnuje velkou pozornost bateriím s dlouhou výdrží, tento model je pozitivním překvapením.

Možnosti iPhonu 11 Pro

iPhone 11 Pro v Luxtrade osloví i milovníky mobilních fotografií a videa. Proč? Mimo jiné proto, že k inovativnímu kamerovému systému přibyl třetí, širokoúhlý objektiv, který až 4x zvětšuje hraniční plochu obrazu. Uživatelé tak mají možnost pozorovat dění mimo záběr a díky rychlé změně parametrů mohou okamžitě pořídit snímek. Jaké další možnosti nahrávání a snímání stojí za zmínku? Mimo jiné časosběrný režim se stabilizací obrazu, audio zoom, sledování ostření nebo nahrávání v režimu Slow Mo. Apple iPhone 11 Pro je také novinkou s vylepšenými komunikačními možnostmi – včetně dobře fungujícího systému Face ID, který slouží k rozpoznání svého uživatele podle obličeje. Je to bezesporu smartphone hodný své ceny, který zaujme nejen svým vzhledem a spolehlivostí, ale také funkčností.

Vystavovaný a použitý iPhone 11 Pro v Luxtrade

Hledáte právě takový model? Použitý a vystavovaný iPhone 11 Pro za skvělé ceny – všechna zařízení prošla 22prvkovým kontrolním testem.

A pokud máte rádi zařízení Apple – možná Vás budou zajímat i chytré hodinky Apple Watch.

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených