Filtruj

Filtrovat podle

Cena

Cena

  • 13 818,00 Kč - 15 355,00 Kč

Interní paměť

Interní paměť

Vizuální stav

Vizuální stav

Stav baterie

Stav baterie

Aktivní filtry

Pokaż produkty

iPhone 14

Filtruj

Na Luxtrade také najdete nejnovější vývoj od společnosti Apple. Smartphone iPhone 14, uvedený na trh v září 2022, je ideální nabídkou pro uživatele, kteří očekávají určitou kvalitu, zaměřenou na intenzivní používání zařízení po celý den.

Při nákupu telefonu v naší prodejně máte jedinečnou příležitost dostat do rukou plnohodnotné zařízení v perfektním stavu - a ušetřit tak nezanedbatelnou částku oproti nákupu nového iPhonu 14. Repasovaný smartphone této třídy Vás potěší svou kvalitou, snadným používáním a skvělým výkonem. Každý exemplář prochází pečlivým testem výkonu – můžete si být jisti, že dostanete prověřený telefon bez závad.

Čím se vyznačuje iPhone 14? Výstavní smartphone se skvělou specifikací

Určitě si všimnete jednoho z nejnápadnějších aspektů poleasingového iPhone 14: vynikající kvality displeje. Super Retina XDR OLED má úhlopříčku 6,1 palce a umožňuje zobrazit obraz v úžasné kvalitě – ani v případě repasovaného zařízení se mu jiné smartphony nevyrovnají.

Ruce si mohou mnout i milovníci fotografování pořízených chytrým telefonem. Tento model Apple obsahuje sadu dvou špičkových fotoaparátů. Na zadní straně telefonu najdete hlavní čočku - 12 megapixelů, 26mm vybavenou systémem OIS, a také druhý, širokoúhlý fotoaparát (zorné pole v rozsahu 120°). Perfektní sada pro každého, kdo chce pořizovat vysoce kvalitní fotografie. Samozřejmostí je i možnost zoomu – pětinásobný digitální zoom a dvojnásobný optický.

Špičkový repasovaný iPhone 14

Pohodlí používání výstavního iPhonu 14 je neocenitelné díky použití šestijádrového procesoru A15 Bionic, který poskytuje vynikající výkon. Díky použité technologii budete moci svůj smartphone používat po celý den, aniž byste jej museli nabíjet – i když jej používáte intenzivněji. 

Funkčnost iPhonu 14 je nesrovnatelná s jinými smartphony – za což může známý a ceněný systém iOS. Lidem, kterým záleží na maximální bezpečnosti, se jistě bude líbit funkce detekce nehody a automatické tísňové volání s Emergency SOS, a to jsou jen některé z funkcí, díky kterým použitý iPhone 14 vyniká i v tomto segmentu trhu. Systém iOS také usnadňuje propojení Vašeho smartphonu s Apple Watch nebo tabletem iPad, které používáte – každý milovník „jablečných“ zařízení bude potěšen!

mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených