O nás

Největší síť obchodů s repasovanou elektronikou

Luxtrade je lídrem na trhu v prodeji repasovaných telefonů v Polsku. Fungujeme od roku 2017, neustále se rozvíjíme a vytváříme bezpečné prostředí pro nákup repasované elektroniky prostřednictvím přísných testů, dlouhých záruk, záručního i pozáručního servisu, rychlého a bezplatného vrácení či výměny a skvělého servisu.

O nas

Čím vynikáme

Vždy hrajeme fér a jednáme tak, aby byl každý zákazník perfektně obsloužen a byl s nákupem v Luxtrade spokojen. O technickém a vizuálním stavu každého zařízení zákazníka spolehlivě informujeme.

99%

spokojených zákazníků


4,82 / 5

Na základě recenzí Google


Hodnocení Luxtrade >
Naše historie

Jak to všechno začalo? Vraťme se na začátek, tedy do roku 2017, kdy jsme my dva začínali v malé kanceláři ve Strumieni. Na oblíbeném aukčním webu jsme prodávali repasované přístroje a spojili podnikání se studiem. Obliba naší nabídky se neustále rozrůstala, protože jsme vždy hráli fair play a zákazníci se cítili bezpečně, získali v nás důvěru. Brzy se ukázalo, že to sami nezvládneme – museli jsme přijmout první zaměstnance. Rostoucí tržby a personál nás rychle přinutil přestěhovat se do mnohem větší centrály. Tak jsme se ocitli v Pszczyně, kde sídlíme dodnes (rok od roku na větší a větší ploše).

Mezitím jsme rozšířili naše aktivity o centrum logistických služeb v Pszczyně, premiéru měl náš internetový obchod a vybudovali jsme síť stacionárních prodejen v Polsku. V roce 2020 jsme se spojili s i4less, což nás přimělo vytvořit druhé servisní a logistické centrum s kanceláří v centru Kielce. Náš tým ze dvou lidí se v roce 2017 rozrostl na tým více než 100 lidí, jejichž každodenním cílem je učinit z odvětví recommerce první volbu pro nákup v elektronickém sektoru v Evropě. Každý den zlepšujeme naše procesy a vytváříme bezpečné prostředí pro nákup repasovaných zařízení.

Co přinesou příští roky? Určitě ještě víc!

Na fotografii zakladatelé společnosti Luxtrade - Tomasz Kowalczyk a Bartosz Waleczek - a ředitel rozvoje obchodu - Dawid Jonkisz.

nasza historia
zalety
Vysoké standardy kvality

Všechny telefony byly renovovány našimi profesionálními techniky. Každé zařízení prochází dvakrát přísnými testy účinnosti s 22 parametry. Je důkladně vyčištěné a sterilně zabalené. Každý telefon od Luxtrade získává prodlouženou 2letou záruku a bezplatné vrácení nebo výměnu kurýrem nebo v jednom z našich stacionárních salonů.

Zjistit více
BEZPEČNOST
satysfakcja i zadowolenie klienta
BEZPEČNOSTNÍ
satysfakcja i zadowolenie klienta
SNAHA O DOKONALOST
satysfakcja i zadowolenie klienta
ZÁVAZEK
satysfakcja i zadowolenie klienta
EKOLOGIE

Vytváříme bezpečné prostředí pro nákup repasované elektroniky a ve všem, co děláme, usilujeme o dokonalost. Rádi se vyvíjíme a zlepšujeme, aby nakupování v Luxtrade bylo pro naše zákazníky vzrušujícím a příjemným zážitkem. Jsme oddáni svému poslání a uvědomujeme si ekologickou odpovědnost, kterou jako značka máme. Přitom se snažíme, aby se recommerce stal první volbou ve společnosti, protože věříme, že cirkulárnost je budoucnost, kterou dnes vytváříme.

zalety
Nabídka pro podnikání

Model nákupu použité kancelářské techniky, jako jsou počítače nebo tiskárny, je známý již dlouhou dobu, protože byznys stále více hledá ekonomická a ekologická řešení nákupu. Dnes se u tohoto modelu stává standardem nákup repasovaných telefonů do kanceláře. Firemním zákazníkům nabízíme: nové modely smartphonů až o 60 % levněji, záruku 24 měsíců na každý telefon, záruční a pozáruční servis, individuálního asistenta prodeje, specializovanou technickou podporu, rychlé dodací lhůty, výhodnou nabídku leasingu.

Zjistit více
mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených