V souladu s příslušnými předpisy má zákazník, který provádí nákup vzdálenosti, mimo obývací pokoj, právo na odstoupení od prodejní smlouvy a vrácení zboží, aniž by uvedl důvod.

Chcete -li uplatnit právo na odstoupení ze smlouvy o prodeji zboží, do 14 dnů od obdržení zásilky s nařízeným zbožím, informujte prodávajícího o rozhodnutí o odstoupení ze smlouvy o prodeji zboží prostřednictvím jednoznačného prohlášení. V tomto případě vyplňte níže uvedený formulář:

Formulář tisku

Nezažívatelná šablona formuláře pro tisk a ručně psané náplň.

Krok 1

Stáhněte si a vyplňte zpět dostupný formulář dostupného na webu. Vyplněný formulář by měl být připojen k pozemku. Zákonná doba návratu je 14 dní ode dne nákupu zařízení.

Krok 2

Určete zařízení a přihlaste jej ze všech účtů a také odstraňte kód zámku obrazovky. Tím se urychlí postup pro vrácení finančních prostředků.

Krok 3

Zabalte zboží tak, aby nebylo během přepravy poškozeno. Zboží by mělo být vráceno v balíčku, ve kterém bylo dodáno s prvky sady a důkazem nákupu.

Krok 4

Odeslat pozemek na Luxtade 43-200 pszczyna ul. Rybnicka 13 s použitím nejvýhodnější formy přepravy. Nezapomeňte, že nedostáváme zásilky z bodů přijetí, jako jsou pozemky. Zboží můžete dát ve stacionárním salonu Luxtrade.

Krok 5

Po rozbalení zásilky vás jednotlivý konzultant kontaktuje, který potvrdí přijetí pozemku. Do 14 dnů od obdržení zásilky obdržíte vrácení splatných peněz. Je důležité si uvědomit, že prodávající má právo zdržet se vrácení peněz v případě, že zboží dorazilo poškozené nebo ve zhoršeném stavu.

Jak to funguje?

Použitá elektronika se zárukou nejvyšší kvality

Výběrem obnovených zařízení z LuxTrade získáte všechny výhody nového vybavení příliš nižší a zároveň se postaráte o dobro naší planety.

Zalety Luxtrade
mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených