Síťová nabíječka Maxlife 1A 8PIN

Vizuální stav

close-btn

Spotřebič je ve správném vizuálním a technickém stavu.

Výrobek nese viditelné známky používání, jako jsou škrábance a promáčkliny.

Zaručujeme 100% technický výkon zařízení bez ohledu na jeho vzhled.

Jednotka ve velmi dobrém vizuálním a technickém stavu.

Výrobek nese drobné známky používání, jako jsou lehké škrábance nebo oděrky.

Zaručujeme 100% technický výkon zařízení bez ohledu na jeho vzhled.

Spotřebič ve vzorném vizuálním a technickém stavu.

Výrobek nemá žádné vizuální vady.

Zaručujeme 100% technický výkon zařízení bez ohledu na jeho vzhled.

Produkt třídy B

Zařízení je ve správném vizuálním a technickém stavu. Výrobek prošel pokročilými 40stupňovými technickými, kvalitativními a funkčními testy. Smartphone ponese viditelné známky používání, jako jsou škrábance a promáčkliny.

Zobrazit víceZobrazit méně
A -třída

Zařízení je ve velmi dobrém vizuálním a technickém stavu. Produkt prošel pokročilými 40-fázovými technickými, kvalitativními a funkčními testy. Produkt bude mít malé a přirozené příznaky provozu, jako jsou škrábance nebo škrábance.

Zobrazit víceZobrazit méně
Produkt třídy X

Zařízení je v příkladném vizuálním a technickém stavu. Produkt prošel pokročilými 40-fázovými technickými, kvalitativními a funkčními testy. Zařízení třídy X je ideální pro dárek díky svému příkladným vizuálním a technickým podmínkám.

Zobrazit víceZobrazit méně
Doručení kurýrem zdarma
14 dní za vrácení
139 Kč
Faktura s 23% DPH nebo účtenka

Jak to funguje?

Elektronika se zárukou
Jako nové jen lepší

Nabízíme vám elektronická zařízení, která vypadají a fungují jako nová. Nákupem repasovaných přístrojů ušetříte až 50 % a vyberete si 100% ekologické produkty.

99% Spokojených zákazníků

Elektronika se zárukou Jako nové jen lepší

Časté otázky

Czym jest Luxtrade?
Dlaczego warto kupować
urządzenia od Luxtrade?
Czy są to oryginalne produkty?
Czym jest Luxtrade?

Luxtrade to lider rynku sprzedaży telefonów z drugiej ręki w Polsce. Tworzymy bezpieczne środowisko zakupów elektroniki z drugiej ręki, poprzez rygorystyczne testy, długie gwarancje, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, szybkie zwroty lub wymiany oraz doskonałą obsługę.

Dlaczego warto kupować urządzenia od Luxtrade?

Luxtrade to szeroki wybór urządzeń topowych marek, najwyższa jakość, bezpieczeństwo zakupów, gwarancja nawet do 24 miesiący i perfekcyjna obsługa. A wszystko to w cenie nawet dwukrotnie niższej, niż nowe urządzenie. Jesteśmy największą firmą sprzedażową w branży recommerce, z własną siecią sklepów stacjonarnych w całej Polsce.

Czy są to oryginalne produkty?

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są oryginalne i pochodzą wyłącznie z legalnych źródeł oraz europejskiej dystrybucji. Spośród sprawdzonych telefonów topowych marek wyselekcjonowaliśmy urządzenia, które spełniają najwyższe standardy użytkowników: każdy telefon jest w 100% sprawny, atrakcyjny wizualnie i zawsze z gwarancją. Tylko taki telefon nazywamy TELEFONEM Z LUXTRADE.

Jak oceniamy stan wizualny poszczególnych urządzeń?
Jak dokonać zwrotu?
Co obejmuje gwarancja?
Jak oceniamy stan wizualny poszczególnych urządzeń?

Każde urządzenie przechodzi dwukrotnie rygorystyczny test 40 parametrów wizualnych i technicznych, podczas którego zostaje zakwalifikowany do jednej z trzech kategorii “klasa B”, “klasa A+”, “klasa X”.

Produkt klasy B

Urządzenie w poprawnym stanie wizualnym i technicznym. Produkt przeszedł zaawansowane 40-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne. Smartfon będzie nosił widoczne ślady użytkowania, takie jak zarysowania i wgniecenia.

Produkt klasy A+

Urządzenie w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Produkt przeszedł zaawansowane 40-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne. Produkt będzie nosił drobne i naturalne ślady eksploatacji, takie jak lekkie zadrapania lub zarysowania.

Produkt klasy X

Urządzenie w wzorowym stanie wizualnym i technicznym. Produkt przeszedł zaawansowane 40-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne. Urządzenie klasy X idealnie nadaje się na prezent ze względu na jego wzorowy stan wizualny oraz techniczny.

Jak dokonać zwrotu?

Możesz dokonać zwrotu zakupionego urządzenia w ciągu 14 dni od daty otrzymania telefonu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami klient dokonujący zakupu na odległość, poza salonem ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru bez podania przyczyny. Aby dokonać zwrotu wypełnij formularz zwrotu i odeślij go razem z urządzeniem na adres:

Luxtrade zwroty

ul. Rybnicka 13

43-200 Pszczyna

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

Co obejmuje gwarancja?

Gwarancja obejmuje wady powstałe z przyczyn tkwiących w sprzedanym produkcie. Gwarancja Luxtrade jest oparta na ogólnych warunkach gwarancyjnych producenta. Szczegóły gwarancji dla poszczególnych gwarancji TUTAJ

Informace

Black_1.jpg

Síťová nabíječka Maxlife MXTC-01 USB 1A + kabel 8PIN bílý

Rychlá síťová nabíječka Maxlife s klasickým elegantním designem. Ideální pro zařízení, jako jsou smartphony, tablety, reproduktory, powerbanky, sluchátka a mnoho dalších. Skvěle se hodí na nabíjení novějších modelů telefonů, bude odpovídat jejich technologiím. Sada obsahuje 8 PIN kabel o délce 1 metr, který umožňuje volné připojení zařízení a jeho flexibilita zajišťuje dlouhodobé a pohodlné používání. Kvalitní zpracování nabíječky zajišťuje její správnou funkci.

Technické údaje

  • Barva bílá
  • Odnímatelný kabel Typ 8PIN
  • Vstup 100-240V
  • Výstup 5V/1A
  • Délka kabelu 100 cm
  • Obvod zabraňující zkratu, přebití, přehřátí
  • Baleno v originální krabici

Univerzální síťová nabíječka s USB portem se skvěle hodí pro domácí použití.

Nabíječka nabije nejen telefon, ale i další zařízení jako je powerbanka nebo tablet. Proud 1A umožní rychlé a efektivní nabíjení moderních smartphonů.

Sada obsahuje silný USB kabel pro nabíjení telefonu a přenos dat vyrobený z kvalitních materiálů.

Kabel má délku 1 m, velmi pohodlný a flexibilní při každodenním používání. Perfektní pro síťové nabíječky, nabíječky do auta i pro přenos dat ze zařízení do počítače.

Nabíječka je vyrobena z kvalitních materiálů a je dodávána v černé barvě.

Výrobek je nový, zabalený v originální krabici, ideální jako dárek.

 

White_1.jpg

Technické specifikace

Komentáře (1)
Známka
mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených