Blog

Jak fungují brýle pro virtuální realitu a které si vybrat?
Koncept virtuální reality existuje již několik desetiletí, ale teprve nedávné technologické objevy ji zpřístupnily a zatraktivnily pro širší publikum. To vše díky brýlím VR, které v posledních letech získávají na popularitě. Čeká nás průlom v kvalitě virtuálního zážitku a dostupnosti těchto zařízení?
Přečtěte si více
Brýle Apple Vision PRO - jak fungují a jaká je jejich cena?
Inovativní brýle pro virtuální realitu vytvořené cupertinskou společností by mohly být významným krokem k budoucnosti zábavy, práce a vzdělávání. Brýle Apple Vision PRO jsou víc než jen další herní nebo zábavní zařízení. Popisy a ukázky systému naznačují, že má potenciál změnit způsob, jakým vnímáme digitální realitu.
Přečtěte si více
Nadcházející uvedení produktů Apple 2024
Rok 2024 slibuje všem fanouškům značky Apple vzrušující událost. Očekáváme spoustu novinek v podobě iPhonů, iPadů, MacBooků i dalších gadgetů. Překvapí nás Apple ještě dalšími inovacemi? Vyplatí se sledovat vývoj!
Přečtěte si více
Kdy vyměnit iPhone za novější model?
S příchodem nových modelů začínáme přemýšlet, kdy je čas vyměnit iPhone za novější verzi - zjistěte, jaké jsou klíčové faktory pro výměnu, a udělejte informované rozhodnutí.
Přečtěte si více
Kde prodat použitý telefon?
Často jsme potěšeni vidinou nového zařízení a v první chvíli nepřemýšlíme, kam prodat použitý telefon nebo co udělat se starým zařízením. Samozřejmě, že v zájmu ochrany životního prostředí jej můžete zlikvidovat na vhodném místě, ale v tomto článku vás seznámíme se všemi možnostmi, kde můžete svůj použitý smartphone prodat.
Přečtěte si více
Kde koupit použitý telefon?
Není pochyb o tom, že koupě použitého telefonu je atraktivní možností pro ty, kteří chtějí ušetřit nějaké peníze nebo se jednoduše vyhnout smluvním závazkům s operátorem. Z tohoto článku se dozvíte, jak bezpečně nakupovat použité telefony a jaké kroky byste měli podniknout, abyste našli atraktivní nabídku!
Přečtěte si více
Který telefon si má student vybrat?
Školní rok se nezadržitelně blíží a s ním přichází čas na přípravu školní výbavy. V určitém věku přibývá do školní výbavy ještě jedna položka - chytrý telefon. Jaký je ten správný první telefon do školy, abyste byli spokojeni vy i vaše dítě?
Přečtěte si více
Premiéra iPhone 15. Chystá se revoluce?
Všemi fanoušky tolik očekávané uvedení iPhonu 15 na trh je za rohem. Podle očekávání by měl být smartphone na trhu již v září tohoto roku. Pokud na novou vlajkovou loď od Applu netrpělivě čekáte, určitě čtěte dál!
Přečtěte si více
Jak zjistím, zda je iPhone originální?
Vzhledem k rostoucím cenám telefonů se mnoho lidí rozhoduje pro nákup repasovaných modelů. To není překvapivé, protože mají skvělý výkon a stojí mnohem méně než nové. Takový nákup však s sebou nese určitá rizika - jak ověřit, zda je iPhone originální? Zjistěte to přečtením našeho článku!
Přečtěte si více
iPhone 11 nebo 12 - který je lepší?
Pokud přemýšlíte o výběru nového iPhonu, nepochybně řešíte velký hlavolam. Proto se v tomto článku pokusíme rozptýlit vaše pochybnosti a rozebereme debatu iPhone 11 vs. iPhone 12. Pokud zvažujete koupi některého z těchto dvou telefonů, doporučujeme vám číst dál!
Přečtěte si více
iPhone 12 nebo 13 - který si vybrat?
Výrobci se sice každou chvíli předhánějí ve vydávání nových modelů svých vlajkových smartphonů, ale máme tendenci se ptát, zda jsou skutečně o mnoho lepší. Pokud také přemýšlíte, který telefon si vybrat: iPhone 12 nebo 13, pak si přečtěte tento článek. Vyjasní vám veškeré pochybnosti!
Přečtěte si více
Samsung S22 nebo iPhone 13 - co si vybrat? Srovnání
Otázka: Samsung nebo iPhone bude vždy vzbuzovat emoce. Probereme dvě vlajkové lodě loňského roku - Samsung S22 nebo iPhone 13? Pokud o některém z těchto modelů uvažujete, čtěte dále!
Přečtěte si více
Čištění MacBooku - od obrazovky až po disk aneb jak vrátit MacBooku jeho dřívější slávu
Parafrází přísloví "Ve zdravém těle zdravý duch" jsme napsali "s čistým MacBookem se lépe pracuje" (to se úplně nerýmuje, ale myslím, že je jasné, co jsme chtěli vyjádřit). Čištění Macu je důležité, pro správnou a pohodlnou práci je důležité, abyste si...
Přečtěte si více
Samsung nebo iPhone? Vyberte si svého šampiona
Srovnání iPhonu se Samsungem je poněkud kontroverzní záležitost. Zaprvé se jedná o dva zcela odlišné telefony a zadruhé stejně nikoho nepřesvědčíme o nadřazenosti modelů s označením X nad modely s označením Y. V tomto případě se jedná o dva zcela odlišné telefony. Obě značky mají své vášnivé fanoušky...
Přečtěte si více
Nejlepší telefony za 700 liber. Modely, na které si dát pozor
Ať už je pro vás rozpočet 700 liber malý nebo velký, můžete od telefonu do této částky požadovat více než jen odeslání textové zprávy nebo uskutečnění hovoru. Na druhou stranu cena s sebou nese omezení a vyžaduje kompromisy. Neočekávejte, že smartphone do 700 liber bude stejně...
Přečtěte si více
Potřebujete notebook na univerzitu? Vyberte si MacBook!
Chcete se dobře připravit na akademický rok? Obáváte se, že dojde na dálkovou výuku a váš počítač "sotva dýchá"? Máte odhodlání investovat do něčeho lepšího než dosud? Přemýšlíte, který notebook na vysokou školu bude nejlepší?
Přečtěte si více
Jak mohu ripovat fotografie z iPhonu do počítače?
Zařízení s operačním systémem iOS (jako je iPhone nebo iPad) byla donedávna spojena s náročnými postupy, než bylo konečně možné přenést fotografie a videa v nich uložená do počítače, zejména do počítače se systémem Windows. Od té doby však společnost Apple vynaložila velké úsilí na zjednodušení celého procesu i synchronizace mezi počítačem a iPhonem, takže je nyní jednoduchá a poměrně intuitivní.
Přečtěte si více
Jak zálohovat iPhone?
Pravidelné zálohování vám umožní chránit se před ztrátou cenných dat, a to i v případě ztráty zařízení nebo jeho nefunkčnosti. Tím však využití této funkce nekončí - zálohování je nejjednodušší způsob, jak přenést všechna data.....
Přečtěte si více
Nahrávání obrazovky iPhonu
Uživatelé chytrých telefonů se stále častěji obracejí k nahrávání obrazovky - například když se snaží někoho krok za krokem instruovat, jak vyřešit problém, se kterým se potýká, najít nastavení, které hledá, nebo jednoduše ukázat ostatním, jak překonat nepříjemnosti ve hře.
Přečtěte si více
Jak pořídím snímek obrazovky iPhonu?
Možnost uložit obsah obrazovky do grafického souboru je jednou z nejpraktičtějších funkcí, která má mnohostranné využití. Pomocí snímků obrazovky můžete uložit to, co právě vidíte na displeji, a pořídit si tak například památeční fotografii z konverzace prostřednictvím služby Zoom nebo Facetime, uložit grafiku nebo úryvek konverzace.....
Přečtěte si více
Jaký telefon pro vaše dítě?
Výběr telefonu pro dítě nebyl nikdy tak obtížný. Nejenže rodiče musí zvážit, zda je jejich dítě dostatečně zralé na používání chytrého telefonu, ale také mají na výběr ze stovek modelů a konfigurací v extrémně širokém cenovém rozpětí. Co byste měli při výběru zařízení pro své dítě zvážit?
Přečtěte si více
Jak obnovím tovární nastavení iPhonu?
Prodáváte iPhone? Všimli jste si, že už nefunguje jako dřív, a chtěli byste ho osvěžit? Možná jste něco pokazili v nastavení a netušíte, jak to opravit? Ať tak či onak, možná vám pomůže obnovení továrního nastavení zařízení, které může, ale nemusí zahrnovat vymazání všech dat. Jak to udělat?
Přečtěte si více
Jak přenesu data z Androidu do iphonu?
Nákup chytrého telefonu vyvolává ve většině z nás značné vzrušení. Vzrušení obvykle doprovází touha co nejrychleji vyzkoušet možnosti a funkce nového zařízení. Rychle tedy vložíme SIM kartu, zapneme přístroj a... ukáže se, že nemáme žádné kontakty, multimédia ani aplikace. Pokud by oba telefony používaly stejný operační systém, mohl by pomoci účet Google nebo iCloud. J
Přečtěte si více
Výběr telefonu Apple po pronájmu - vyplatí se to!
Značku Apple a její vlajkovou loď iPhone není třeba představovat. Apple se pyšní výrobou prémiových telefonů, které si získaly mnoho příznivců po celém světě. Není divu, že právě iPhone si získal oblibu u velkých firem a korporací, které tyto přístroje poskytují svým zaměstnancům na dobu trvání nájemní smlouvy. Po skončení pronájmu jsou telefony vráceny zpět na trh a představují cenově výhodnou alternativu k novým zařízením nebo
Přečtěte si více
Vyplatí se investovat do telefonu s novou konstrukcí?
Když ceny nových vlajkových smartphonů dosahují až 8 000 PLN, stojí za to zvážit alternativy dostupné na trhu. Volba použitého telefonu je jistě nejlevnější možností, ale právě repasovaná zařízení se mohou kvalitou vyrovnat novým exemplářům. Co jsou to repasované produkty a na co byste si měli dát při jejich nákupu pozor?
Přečtěte si více
Telefony Samsung po pronájmu - vyplatí se do nich investovat?
Poohlížíte se po telefonu Samsung, ale nechcete utrácet majlant za nový model? Nejste si jisti původem a výkonem telefonů z druhé ruky nabízených na internetu za málo peněz? Místo abyste riskovali, vyberte si chytrý telefon z pozáručního prodeje za atraktivní cenu!
Přečtěte si více
mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených