Apple iPhone XS Černý (repasovaný produkt)

Stav zařízení: Repasovaný výrobek
Záruka: 6 měsíců
Simlockova blokáda: Bez blokády
Úplná specifikace
Barva
Vnitřní úložiště
Stav baterie
Vizuální stav
Doručení kurýrem zdarma
14 dní za vrácení
5 114,99 Kč
PRODUKT DOČASNĚ NEDOSTUPNÝ

Jak to funguje?

Elektronika se zárukou
Jako nové jen lepší

Nabízíme vám elektronická zařízení, která vypadají a fungují jako nová. Nákupem repasovaných přístrojů ušetříte až 50 % a vyberete si 100% ekologické produkty.

99% Spokojených zákazníků

Elektronika se zárukou Jako nové jen lepší

Časté otázky

Czym jest Luxtrade?
Dlaczego warto kupować
urządzenia od Luxtrade?
Czy są to oryginalne produkty?
Czym jest Luxtrade?

Luxtrade to lider rynku sprzedaży telefonów z drugiej ręki w Polsce. Tworzymy bezpieczne środowisko zakupów elektroniki z drugiej ręki, poprzez rygorystyczne testy, długie gwarancje, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, szybkie zwroty lub wymiany oraz doskonałą obsługę.

Dlaczego warto kupować urządzenia od Luxtrade?

Luxtrade to szeroki wybór urządzeń topowych marek, najwyższa jakość, bezpieczeństwo zakupów, gwarancja nawet do 24 miesiący i perfekcyjna obsługa. A wszystko to w cenie nawet dwukrotnie niższej, niż nowe urządzenie. Jesteśmy największą firmą sprzedażową w branży recommerce, z własną siecią sklepów stacjonarnych w całej Polsce.

Czy są to oryginalne produkty?

Wszystkie produkty oferowane w naszym sklepie są oryginalne i pochodzą wyłącznie z legalnych źródeł oraz europejskiej dystrybucji. Spośród sprawdzonych telefonów topowych marek wyselekcjonowaliśmy urządzenia, które spełniają najwyższe standardy użytkowników: każdy telefon jest w 100% sprawny, atrakcyjny wizualnie i zawsze z gwarancją. Tylko taki telefon nazywamy TELEFONEM Z LUXTRADE.

Jak oceniamy stan wizualny poszczególnych urządzeń?
Jak dokonać zwrotu?
Co obejmuje gwarancja?
Jak oceniamy stan wizualny poszczególnych urządzeń?

Każde urządzenie przechodzi dwukrotnie rygorystyczny test 40 parametrów wizualnych i technicznych, podczas którego zostaje zakwalifikowany do jednej z trzech kategorii “klasa B”, “klasa A+”, “klasa X”.

Produkt klasy B

Urządzenie w poprawnym stanie wizualnym i technicznym. Produkt przeszedł zaawansowane 40-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne. Smartfon będzie nosił widoczne ślady użytkowania, takie jak zarysowania i wgniecenia.

Produkt klasy A+

Urządzenie w bardzo dobrym stanie wizualnym i technicznym. Produkt przeszedł zaawansowane 40-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne. Produkt będzie nosił drobne i naturalne ślady eksploatacji, takie jak lekkie zadrapania lub zarysowania.

Produkt klasy X

Urządzenie w wzorowym stanie wizualnym i technicznym. Produkt przeszedł zaawansowane 40-etapowe testy techniczne, jakościowe oraz funkcjonalne. Urządzenie klasy X idealnie nadaje się na prezent ze względu na jego wzorowy stan wizualny oraz techniczny.

Jak dokonać zwrotu?

Możesz dokonać zwrotu zakupionego urządzenia w ciągu 14 dni od daty otrzymania telefonu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami klient dokonujący zakupu na odległość, poza salonem ma prawo do odstąpienia od umowy sprzedaży i zwrotu towaru bez podania przyczyny. Aby dokonać zwrotu wypełnij formularz zwrotu i odeślij go razem z urządzeniem na adres:

Luxtrade zwroty

ul. Rybnicka 13

43-200 Pszczyna

POBIERZ FORMULARZ ZWROTU

Co obejmuje gwarancja?

Gwarancja obejmuje wady powstałe z przyczyn tkwiących w sprzedanym produkcie. Gwarancja Luxtrade jest oparta na ogólnych warunkach gwarancyjnych producenta. Szczegóły gwarancji dla poszczególnych gwarancji TUTAJ

Toto zařízení prošlo kontrolami na 22 kvalitativních parametrů:

Ocena stanu wizualnego
Czyszczenie telefonu z zabrudzeń
Wyjmowanie tacki SIM
Aktywacja telefonu
3D touch
Bluetooth & WiFi
Czujnik zbliżeniowy
Głośniki
Mikrofony
Kamera przód
Nagrywanie kamery przedniej
Kamera tył
Nagrywanie kamery tylnej
Lampa błyskowa i latarka
Ładowanie
Poziom baterii
Face ID (jeśli wystepuje)
Przyciski boczne
Wibracje
Wykonanie połączenia
Wyświetlacz
Przycisk home - Touch ID (jeśli

Informace

KAPACITA BATERIE
Každé zařízení bylo přísně testováno, pokud jde o výkon, kapacitu baterie a trvanlivost.

OBRAZOVKA
5.5 "Super sítnice HD displej vám poskytne vynikající vizuální efekty.

chmura.png

ÚLOŽNÝ PROSTOR
Nevíte, o který telefon se rozhodnout? Vyberte model, jehož množství GB vám umožní ukládat všechna vaše oblíbená data a soubory 

PROFESIONÁLNĚ ZKONTROLOVÁNO
Všechny produkty jsou přísně testovány zkušenými odborníky. Účinek? Funkční, technické a vizuální „zlato“.

FOTOAPARÁT
Double 12MPIX kamera s režimem portrétu, HDR a 4K video funkce, vám umožní pořídit vysoce kvalitní fotografie důležitých okamžiků nejlepším možným způsobem.

FaceID.svg

BEZPEČNOSTNÍ
IPhone XS používá ID obličeje, tj. Rozpoznání obličeje k zajištění bezpečnosti. Je přesnější než otisky prstů a pohodlnější.

OBSAH BALÍČKU
Sada se zařízením zahrnuje: USB kabel, jehlu pro otevření zásobníku SIM, jakož i záruční kartu a doklad o nákupu

iOS.svg

OPERAČNÍ SYSTÉM
iOS - nejpřátelštější a nejpřátelštější uživatelské rozhraní

ładowanie.jpg

PŘISTÁNÍ
Zajistíte nabíjení kabelem blesku nebo bezdrátovou indukční nabíječkou

Milion důvodů pro výběr iOS

Operační systém Apple je charakterizován brilantní jednoduchostí a intuitivním provozem. Transparentní rozhraní usnadňuje ovládání všech funkcí. Není to jen váš telefon - je to vaše digitální multimediální centrum.

Účinnost.

O d Chip A12 Bionic, bezdrátovou nabíjení, až do krásné, zcela skleněné konstrukce. V tomto telefonu je vše působivé. Má mnoho funkcí, které nezklame, takže budete šťastní, protože dobrý telefon je iPhone XS

Unikátní displej OLED Super sítnice HD

IPhone XS s 5,5 "OLED Super sítnice HD a nový A12 Bionický čip je rychlejší a má delší výdrž baterie než předchozí generace. Díky obrazovce nebudete chybět žádné podrobnosti, nebo vás nezklame žádnou barvou. je kvalita, kterou si zasloužíte.

Registrace výjimečných vzpomínek

IPhone XS má zadní kameru 12 megapixelů, stabilizovanou širokoúhlým objektivem, který vám umožní při fotografování vzít širší rám. Přední kamera, nazývaná True hloubka, má senzor 7 megapixelů. Obě kamery jsou vybaveny režimem portrétu, který je zodpovědný za udržování ostrosti fotografovaného objektu na rozmazaném pozadí. Optická stabilizace obrazu usnadňuje fotografování v obtížných osvětlovacích podmínkách. Fotografování nebo natáčené objekty jsou velmi jasně viditelné. Smartphone byl navíc vybaven funkcí HDR, která vám umožní pořizovat vynikající a podrobné fotografie. 

zestaw.png

CO JE V SADĚ?

Sada obsahuje:

  • O omdlené zařízení,
  • Ekologické obaly (Eco Box),
  • Nový USB kabel (náhrada vysoké kvality),
  • Jehla, která vytáhne zásobník SIM
  • Důkaz nákupu,
  • Záruční karta

Sada obsahuje pouze osvědčené příslušenství s certifikáty CE a ROHS, které zaručují plnou bezpečnost a potíže bez bezpečnosti.

MOHU SI KOUPIT DALŠÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ?

Ve spodní části nabídky je karta příslušenství, která vám umožní domov na sadu preferovaných příslušenství renomovaných společností. Pomocí této funkce získáte čas a doručení vybraného příslušenství zdarma.

Technické specifikace

Stav zařízení Repasovaný výrobek
Záruka 6 měsíců
Simlockova blokáda Bez blokády
Operační systém iOS
Menu v polštině ano
Wi-Fi ano
LTE ano
Bezkontaktní platba (NFC) ano
Dual SIM ano
Bezdrátové nabíjení ano
Komentáře (7)
Známka
mail-icon
Zapisując się na newsletter, akceptujesz naszą  Politykę Prywatności. Z odběru newsletteru se můžete kdykoli odhlásit.
Produkt přidán do oblíbených